Arka Planı Göster/Gizle

DOĞU EKSPRESİ İLE DOĞUNUN GÜNEŞİ KARS, ÇILDIR GÖLÜ, ANİ HARABELERİ VE İREVAN, REYHANE, HANGEL

Etkinlik Türü : YURTİÇİ KÜLTÜREL ETKİNLİK
Etkinlik Tarihi : 5 Şubat 2020 , Çarşamba
Etkinlik Süresi : 5 Gün, 4 Gece
Katılımcı Limiti : 19 Kişi ile sınırlıdır. Kalan : 0
Konum : DOĞU EKSPRESİ / KARS / ANİ HARABELERİ / ÇILDIR GÖLÜ / DOĞU ANADOLU
Not : BU ETKİNLİK SÜMER TURİZM ACENTESİ PROGRAMIDIR

Etkinlik Tanıtımı :

DOĞU EKSPRESİ İLE DOĞUNUN GÜNEŞİ KARS, ÇILDIR GÖLÜ, ANİ HARABELERİ VE İREVAN, REYHANE, HANGEL

KIŞ MASALININ ORTASINDAN TRENLE GEÇİP,

ÇILDIR GÖLÜN ÜZERİNDE ÇOCUKLAR GİBİ KOŞACAĞIZ...

 

-0-

 

05 - 09 Şubat 2020 (Çarşamba - Pazar)

Kesin Hareketli, 5 Gün 4 Gece, Trenle Gidiş, Uçakla Dönüş

 

Masalsı Doğu Ekspresi Treni İle Kars Yolculuğu,

Çıldır Gölü, Ani Harabeleri, Kars Gezisi ve Uçakla Dönüş...

 

Gün Boyu İrevan, Hangel, Reyhane Ne Varsa Tüm Yöresel Tadlar,

Akşamında Aşıklar Atışması Eğlencesi...

 

"Dileyenlere Kaz Yemekleri ve Kafkas Dans Gösterileri"

 

 

DİKKAT!...

... Bu bir ONAYLAMALI etkinliktir....


Bu etkinlik program ortağımız Sümer Turizm tarafından gerçekleştirilmektedir. Etkinlikte asıl / kesin katılımcı olabilmek için belirtilen ön ödemenin veya etkinlik maliyetinin tamamının ödenmesi gereklidir...


Ön ödemenin yapılmasını müteakip etkinlik koordinatörüne bilgi verilmesi ve katılımın onaylanması gereklidir...

 

 

 

Kış mevsiminin ortasından masalsı Doğu Ekspresi tren yolculuğu ile Kars, Çıldır Gölü, Ani Harabeleri, Boğatepe Köyü, sarıkamış ziyarete gidiyoruz...

 

Doğu Ekspresi Karts Yolunda (Görsel Kaynak : GezilesiYerler)

 

 

 

Zaman zaman -35 dereceleri yaşayan bu Anadolu'nun en doğusundaki topraklarda, hem Zerdüştlerin Ateşgede'sinden Hristiyan ve İslam mimarisine kadar pekçok nadir esere tanık olacağız hemde doktor tavsiyesi yöresel tadlardan doya doya tadacağız. Doğu Anadolu'nun en büyük ikinci gölü olan Çıldır Gölü'nün 70cm kalınlığındaki buzu üzerinde atlı kızaklara bineceğiz, balık tutanları fotoğraflayacağız ve tutulan balıkları da afiyetle yiyeceğiz.

 

 

NOT : Bu etkinlik grubun İstanbul'dan Ankara'ya YHT ile ve Ankara'dan Kars'a da Turistik Doğu Ekspresi treni ile ulaşmaları ile başlar. Kars'ta üç gece konaklama lüks otelde OK (oda + kahvaltı) konaklama ve uçakla İstanbul'a (Sabiha Gökçen havalimanına) geri dönüş şeklinde gerçekleştirilecektir...


 

NOT : Bu etkinliğe katılıiçin misafirierimizin acente yetkilisi (Canan hanım - 0216.573 2177)'ne kredi kartı/havale/EFT/nakit ile veya genel koordinatör (Bünyamin ŞAHİN - 0532.733 3671)'e havale/EFT/nakit ile gezinin ön ödemesini yapmış olmaları gerekmektedir. Ön ödeme sonrasında sözleşme düzenlenecektir...

 

- Seyahat sigortası ve iptal/iade şartları konusunda acente ile imzalanan sözleşme şartları geçerlidir. 

 

 

Program :

 

05 Şubat 2020 - Çarşamba (YHT ile İstanbul Pendik - Ankara ve Doğu Ekspresi ile Ankara Kars seyahati)

 

NOT : Tüm katılımcıların YHT ve Doğu Ekspresi biletleri maliyete dahildir ve organizasyon tarafından satın alınacaktır. Misafirlerimizin bildirmeleri halinde (Söğütlüçeşme veya Bostancı'dan da biletlemeleri yapılabilecektir.  

 

05 şubat 2020 - Çarşamba sabahı 09:00'dan itibaren Pendik YHT girişinde buluşuyoruz. YHT girişinde havaalanı girişine benzer güvenlik ve bilet kontrolü yapılmaktadır. YHT'e yolcu girişi 5 dk kala kapanır. Saate uymanızda fayda var. YHT 09:46 tarifesi ile yaklaşık 4,5 saat sonra Ankaraya varıyoruz. Burada, Ankara garında birkaç saat yemek, çay vb molanın ardından Doğu Ekspresine geçiyoruz...

 

Bir kış masalını doya doya yaşayacağımız Doğu Ekspresi ile yolculuğumuz akşam 16:55'te Ankaradan başlayacak ve dostlarımızla birlikte yaşayacağımız Anadolu'nun muhteşem renklerine, tılsımlı coğrafyasına, korkutucu köprülerine, vadilerine, bazende sonsuz beyaz bozkırlarına tanık olarak yaklaşık 30 saat sonra Kars'ta benzersiz anılarla sonlanacak.

 

Tren yolculuğuna biraz hazırlıklı olmakta fayda var. Bu konuda pekçok blogda faydalı tavsiyeler mevcut. En azından buradan fotoğraf çekimi, yeme içme, müzik, kitap, dostlarla kağıt, tavla oyunu vb hazırlık yapılabileceğini duyurmakta fayda var...

 

06 Şubat 2020 - Perşembe (Kars'a varış ve Otele Giriş)

06 Şubat 2020 - perşembe gecesi tahminen saat 23:45 gibi Doğu Ekspresi treni bizi muhteşem anılarla Kars'a bırakacak. Burada trenden iner inmez aracımızla hemen otelimize gidiyoruz ve odalarımıza giriş yapıyoruz... 

 

07 Şubat 2020 - Cuma (Kars Ani Harabeleri, Boğatepe Köyü ve Çıldır Gölü Gezisi)

NOT : Ani harabelerine girerken MÜZEKART'ınız gerekecek. Yanınıza almayı ihmal etmeyin lütfen. 

 

Sabah erkence kalkıyoruz, otelde alacağımız zengin açık büfe kahvaltının ardından rehberimizle buluşuyoruz ve 0800 gibi otelimizden ayrılarak programımıza başlıyoruz.

 

Bugün programın sabahki bölümü Doğu Anadolu'nun en parlak destinasyonu Ani harabelerinin gezilmesi. Yaklaşık 40 dk.lık bir yolculuğun ardında Ani ören yerine varıyoruz. Zerdüştlerin Ateşgede’sinden Hristiyan mimarisinin süsleme örneklerine ve sekizgen minareli İslam eserlerine, bir sanat tarihi ziyafetine tanık olacağımız Ani Harabeleri, kış mevsiminin en güzel renklerini takınmış bol bol fotoğraf çekmemizi bekliyor.

 

Selçuklular’ın Anadolu’da inşa ettikleri ilk camii olan Menucehr Camii’ni görerek gezimize başlıyoruz. Daha sonra sırasıyla Ebul Muammeral Camii (Boz Minare), Kurtarıcılar (Keçeli) Kilisesi, kubbesinin iç kısmındaki süslemeleriyle döneminin önemli eserlerinden olan Tigran Honents Kilisesi, Büyük Kral II. Gagik tarafından yaptırılmış Abughamrent Gregor Kilisesini görüyoruz.

 

Ardından Güvercinli Kilisesini (Genç Kızlar Kilisesi), Alparslan’ın kenti fethi sonrasında bir süre cami olarak kullandığı Büyük Katedrali (Fethiye Cami) ve son olarak Havariler Kilisesi görüp ayrılıyor ve ulaşımda problem olmaz ise 2667 rakımlı Boğateğe Köyüne çıkıyoruz. Köydeki gravyer müzesini geziyoruz, Koçulu ailesinin peynir üretim tesislerini görüyoruz. Dileyenler yerinden alışverişleini yaptıktan sonra Doğu Anadolu’nun en büyük 2. Gölü olan Çıldır Gölü’ne doğru yola çıkıyoruz...

 

Gürcistan sınırından sadece 10-12km uzaklıkta, Kısır ve Akbaba dağlarının arasına sıkışmış, pekçok dere ve pınarlarla beslenen, 123km2 alanı olan, deniz seviyesinden 1960mt daha yüksekte ve Doğu Anadolu'nun en büyük tatlı su kaynağı Çıldır Gölüne yaklaşık 2 saatlik bir yolculuğun ardından varıyoruz. Yılın her mevsimi balıkçılık yapılabilen Çıldır Gölünün kenarındaki restaurantlardan birinde bize ayrılan yerimizde biraz ısınıyor, ikram edilen çaylarımızı içiyoruz. İsteğimize göre burada öğle yemeği molamızı veriyoruz.

 

Öğle yemeği Mönüsü (Ekstra) : Çıldır balığı, çeçil peyniri, turşu, salata, helva. 

 

Çıldır Gölü Üzerinde Bir Atlı Kızak (Görsel Kaynak : Fatma Yavuz BAYKAL)

 

 

 

Öğle yemeğimizi yedikten sonra gün batımına kadar, kızak, fotoğraf, çevre gezileri vb için bol bol serbest zamanımız var. Bol zaman dediysek 1630 gibi hava kararmaya başlayacağından, gün batımını da görüp otelimize doğru yola çıkıyoruz. Yine vakitlice otelimize varıyor, odalarımızda biraz dinleniyor, yenileniyoruz ve dileyenlerle serbest zaman için otelimizden ayrılıyoruz.


 

08 Şubat 2020 - Cumartesi (Sarıkamış Kayak Merkezi)


Sabah erkence kalkıyoruz, yine otelde alacağımız zengin açık büfe kahvaltının ardından rehberimizle buluşuyoruz ve 0800 gibi otelimizden ayrılarak programımıza başlıyoruz.

 

Bugün doğunun en büyük ve beğenilen kayak merkezi Sarıkamış'a gidiyoruz. Gün boyunca kayak, snowboard, kar topu veya çevre gezileri için bol bol zamanımız olacak. Dileyenler buradaki tesislerin herhangibirinden kayak mazemesi kiralayabilir, skipass alabilir ve doya doya kar sporlarının keyfini çıkarabilirler.

 

Tesislere giderken gün bıyu kar üzerinde bulunulacağı, üşünebileceği ve yedek giysi ihtiyacı olabileceği göz önünde bulundurulmalıdır.

 

Akşam yemeği Mönüsü (Ekstra) : Akşam yemeğini önceden rezerve ederek Kars'ın en ünlü kaz yemeği ve Kafkas danslarını birlikte sunan mekanında alacağız. Restaurantta ön rezervasyon gerektirdiğinden talepler önceden bildirilecektir.

 

09 Şubat 2020 - Pazar (Kars Şehir Merkezindeki Ören Yerlerinin Gezilmesi, serbest saat, alışveriş ve İstanbul'a dönüş)

 

NOT : Tüm katılımcıların uçak biletleri maliyete dahildir ve organizasyon tarafından satın alınacaktır.

 

Sabah yine erkence kalkıyoruz, otelde alacağımız açık büfe kahvaltının ardından yine rehberimizle buluşuyoruz ve saat 0900 gibi bu kez Kars şehir merkezinde görülmesi gereken yerleri ziyaret etmek üzere aracımızla şehrin diğer tarafına doğru yola koyuluyoruz...

 

Kars Sokakları, Rus Mahallesi (Görsel Kaynak : Fatma Yavuz BAYKAL)

 

 

Bugün göreceğimiz yerler; Kars Kalesi, 12 Havariler Kilisesi, Eski Vali konağı (Cenub-i Garbi Kafkas hükümeti parlamento binası), Deftedarlık, Gazi Ahmet Muhtar Paşa Konağı, Ünlü şairlerimiz den Namık Kemal’lin bir dönem yaşadığı ev, Rus Baltık mimarisinin en güzel örneklerinden biri olan Aleksander Nevsky Katedrali (Fethiye Cami) gezilerimizin ardından, Ebu-l Hasan Harakâni Türbesi, Topçuoğlu Hamamı ve Mazlumağa Hamam’ını görüyoruz.

 

Gezilecek yerler bittiğinde öğle yemeği için mola veriyoruz. Öğle yemeği sonrası serbest zaman olacağından, yemeği bitenlerle hemen şehrin sokaklarına dağılıyoruz ve rehberimizin bildireceği saat ve yerde buluşup çıkış için otelimize geçiyoruz. Otelle işimiz bitince de aracımız bizi Kars havalimanına bırakıyor ve akşam 19:20 uçağıyla İstanbula dönüyoruz.


 Ulaşım : (ÖNEMLİDİR!...)

 

05 Şubat 2020 - Çarşamba :  

- YHT ve Doğu Ekspresi biletleri maliyete dahildir ve etkinlik koordinatör tarafından satın alınacaktır. 

- 09:46 tarifeli Yüksek Hızlı Tren (YHT) ile İstanbul Pendik - Ankara seyahati yaklaşık 4,5 saat sürecektir.

- 09:00'dan itibaren Pendik YHT girişinde buluşulacaktır. YHT yolcu girişi hareketten 5dk önce kapanır. Girişte havaalanı benzeri güvenlik ve bilet kontrolü vardır. Erken geliniz.

- 16:55 tarifeli Doğu Ekspresi ile Ankara-Kars seyahati yaklaşık 30 saat sürecektir.

 

09 Şubat 2020 - Pazar :  

- Kars - İstanbul Sabiha Gökçen uçak biletleri maliyete dahildir ve acente tarafından isme satın alınacaktır. 

- 19:20 tarifeli uçakla İstanbula dönülecektir.

 
 
 
 

NOT : Bu etkinliğe katılımcı olabilmek için duyuruda belirtilen ön ödemenin veya tüm etkinlik maliyetinin ödenmesi gereklidir...

 

DİKKAT!!!... 
- Bu Kars, Çıldır Gölü etkinliği, 3 gece otel'de OK 
(oda + kahvaltı) konaklama, tüm transferler, profesyonel rehberlik hizmetleri dahil şeklinde gerçekleştirilecektir...

 

Bu etkinlik en fazla 20 kişi ile gerçekleştirilecektir.

 

Genel Koordinatör : Bünyamin ŞAHİN (0532-733 3671)

Acente Yetkilisi : Canan ŞAHİN (0216.573 2177)

 

pd ------------------------------------------------------------------- pd | pd ------------------------------------------------------------------ pd 

Maliyet : 

- Program TÜRSAB seyahat acentesi Sümer Turizm (A-1188) tarafından gerçekleştirilecektir.

 

- Etkinlik maliyeti 1850TL'dir.

- Yüksek sezondan dolayı misafirlerimizin bir kişilik rezervasyon yapması halinde tüm seyahati (Tren, oda vd.) tek kişi olarak planlanır. Tek başına konaklama yapan misafirlerimiz için ücret farkı tren için (+300TL) ve otelde üç gece için (+240)'dir ve etkinlik ücretine ilave edilir...

 

Maliyete Dahil Olanlar :

- İstanbul-Ankara tren seyahati,
- Ankara-Kars tren seyahati,
- Kars-İstanbul (Sabiha Gökçen) uçuşu,
- Kars ve çevresindeki tüm araç transferleri,
- 2 gece OK otel 
konaklaması, (Oda + Kahvaltı)
- Profesyonel kokartlı rehberlik hizmetleri,
- Seyahat sigortası ve acenta maliyetleri.

Maliyete Dahil Olmayanlar :

Trende ve şehirdeki tüm öğle ve akşam yemekleri,
- Pendik tren garına gelişiniz ve dönüşte İstanbul havaalanından evlerinize gidiş,
- Sarıkamış'ta kayak malzemeleri kirası, ski-pass ücretleri,
- Otelde alınan ekstralar.
- Tüm kişisel harcamalar 

 

 pd ------------------------------------------------------------------- pd | pd ------------------------------------------------------------------ pd 

 

 

- Söz konusu gezinin paket seyahat sigortası, sözleşmesi, ön ödemesi veya ücretinin nakit/havale/EFT/kredi kartı ile ödenmesi konusu acente yetkilisi (Canan hanım - 0216.573 2177) ile veya genel koordinatör (Bünyamin ŞAHİN - 532.733 3671) ile koordine kurularak yapılabilecektir. 

 

- Seyahat sigortası ve iptal/iade şartları konusunda acente ile imzalanan sözleşme şartları geçerlidir.


 

 

Dikkat!...

 

ÖNEMLİ!...

- Misafirlerimizin 500TL ön ödemelerini yapmalarını müteakip acente yetkilisi tarafından "Paket Seyahat Sigortası" ve ön sözleşme düzenlenecektir. Müteakiben acente yetkilisi misafirlerimizden ıslak imzalı tam sözleşmenin düzenlenmesi için gerekli koordinasyonları sağlayacaktır.

 

- Söz konusu sözleşme gereği misafirlerimizin en geç gezinin başlamasına 7 gün kala gezi bedelinin tamamını acente yetkilisine KK/havale/EFT/nakit veya etkinlik koordinatörüne KK/havale/EFT/nakit yolu ile ödemesi gerekmektedir.

 

- Gezi maliyetinin tamamının ödenmesini müteakip misafirlerimiz için uçak biletleme işlemi gerçekleştirilecektir.

 

 

--- PAKET SEHAYAT SİGORTASI HK  ---

- Paket Seyahat Sigortası, hem misafirlerimizin hemde acentenin hukuki haklarını koruyan bir sigortadır. Seyahatin başlamasına 31 gün kalaya kadar sebep göstermeksizin veya kalan süre veya seyahat esnasında oluşabilecek istenmeyen durumlarda (Poliçe ve acente hizmet maliyetlerinin çıkartılmasından sonra) ödemenizi iade almanızı sağlar.

 

- Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez.

- Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

- Uçaklı Turlarımızda; Uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir. İptal Sigortaları Uçak ulaşımını kapsamaz.

- Uçaklı Turlarımızda kademeli fiyat sistemi mevcuttur. İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyattır.

 


  

pd ------------------------------------------------------------------- pd | pd ------------------------------------------------------------------ pd 

 

FAYDALI BİLGİLER, TAVSİYELER VE AÇIKLAMALAR:

- Her katılımcımız Poyraz Doğa'nın kurallarını kabul etmiş sayılır. Rehberlerimizin kararlarına itiraz edilemez. Rehber ortam ve diğer şartlara bağlı olarak programda değişiklikler yapabilir.

 

- Bu turumuzun Tren seyahati konaklamasında kullanılan yataklı vagonda odalar 2 kişiliktir. Misafirlerimizin 3 kişilik rezervasyon yapması halinde Tren konaklaması için 2 adet 2 kişilik yataklı vagon verilebilmektedir. Misafirlerimize 2 adet 2 kişilik oda verilmesi halinde odalardan bir tanesinde bir misafir tek başına seyahat eder, diğerinde iki kişi konaklama yapar. Tek başına konaklama yapan misafir için tren ücret farkı 300TL’dir ve tur ücretine ilave olarak alınır.  Bu oda planlaması trendeki odaların müsaitlik durumuna göre yapılmaktadır...

 

- Çocuk indirimi sadece otelde ve 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartıyla geçerlidir.

 

- Yukarıdaki Turistik Doğu Ekspresi varış-kalkış saatleri TCDD’nin belirlediği rötar olmadığı takdirde geçerli olan sürelerdir, yolculuk esnasında trendeki görevlinin vereceği kalkış saatleri esastır. Ankara’dan saat 16:55 ‘te hareket eden Turistik Doğu Ekspresi; güzergâh boyunca İliç’te, Erzincan’da, Erzurum’da uzun süreli duruş yaparak bölgenin gezilmesine fırsat sunmaktadır. Tren mola verdiğinde, tren kalkış saatinden önce trene geri dönme ve binme sorumluğu tur katılımcılarının sorumluluğundadır. 

 

- Turistik Doğu Ekspresi’nin restoran vagonunda tost, sandviç, poğaça, atıştırmalıklar, çorba ve birkaç çeşit ızgara ile alkolsüz içecek servisi yapılmaktadır. Ayrıca Doğu Ekspresine dışarıdan yiyecek ve içecek getirmek serbesttir.Malzemeler :

Coğrafyada kışın en kara günleri olduğu ciddiye alınmalı, gündüz olabildiğince yedekli, kat kat giyecek türü seçilmelidir. Sırt çantasının bulundurulmasında büyük fayda vardır. Kış şartlarına uygun bot, ayakkabı, çorap, bere, şapka, koruyucu kremler, polar, termal içlik, güneş gözlüğü, güneş kremi, kullandığınız ilaçlar hayat kurtarıcı olabilir. Kar pantolonu, kar montu vb yüksek özellikli giyim malzemeleri özellikle Çıldır Gölü ziyaretinde önemlidir...

 

24 saat sürecek olan tren seyahatinde kompartmanların içi sıcak olabileceğinden buraya uygun giysilerin de bulundurulması tavsiye edilir...

 

Tren seyahati süresince, fazlaca geniş olmayan veya konforu az bir mekanda geceyi geçireceğinizi göz önünde bulundurmanızı tavsiye ediyoruz. Bununla beraber yeme içme, dostlarınızla zaman geçirme, müzik, kitap okuma vb aktiviteleri rahatça yapabileceğinizden hareketle bir miktar hazırlık yaparak seyahatinizin keyfini arttırmayı mutlaka değerlendirin...

 

Bununla birlikte kıyafet planlaması yaparken, hem kara kış hemde sert karasal iklimi dikkate alarak hareket etmeniz önerilir. Bölgenin bu mevsimde gündüz ve akşam ciddi ısı farkına sahip olduğunu dikkate alınız... 

 

< Bu program, yerel turizm acentesi, Sümer Turizm Seyahat Acentası (A1188) tarafından gerçekleştirilmektedir. >

 

 

YEDEK KATILIM NOTU

Etkinlik dolu ise, üyelerimiz kendilerini etkinliğe yedek olarak yazdırabilirler. Asıl listeden veya misafirlerden birisinin etkinlikten çıkması halinde yedek listedeki üyemiz asıl listeye alınacak ve e-posta adresine bir bilgilendirme mesajı gönderilecektir...

POYRAZ DOĞA NOTU

Poyraz Doğa, arkadaşlık çevresi ile sınırlandırılmış bir gruptur. Tüm etkinliklerimiz gönüllülük esası ile, doğa ve kültür sevgisini yakın çevresine yaymak isteyen, araştırma yapan ve etkinlikler organize eden arkadaşlarımızın öncülüğünde gerçekleştirilmektedir. Etkinliklerimizde, kâr ve kişisel kazanç yoktur. Ticari kişiliğimiz olmayıp, etkinlik masrafları paylaşım esasına göre maliyetlenlendirilir...

Poyraz Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü bireyleri “Doğada Çöp Bırakmaz!”. Etkinliklerinde arkadaşlarına saygı gösterir, sporcu ruhuyla grup disiplini içinde hareket eder. Doğa etkinliklerimizde öğle molalarımız haricinde sigara içilmez...

POYRAZ DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ

Dağcılık, Dağcılık Eğitimleri, Kaya Tırmanışı, Yapay Duvar Tırmanışı, Doğa Yürüyüşü, Kar Yürüyüşü, Zor YürüyüşUzun Mesafe YürüyüşüKolay Yürüyüş, Kısa Mesafe Yürüyüş, Keşif Yürüyüşü, Fotoğraf Gezisi Yürüyüşü, Gece Dolunay Yürüyüşü, 

  • Kamp, Kamp Etkinlikleri, Kampçılık, Dağ Kampçılığı, Yaz ve Kış Kampçılığı, Orman kampı, Deniz kampı, Kamplı Yürüyüş, 

  • Mağaracılık, Dalış Ve Su Sporları, Rafting, Kanoculuk, Yamaç Paraşütü, Parasailing, Kayak, Snowboard Etkinlikleri,

  • İstanbul Sanat Etkinlikleri (Tiyatro, Opera, Müzikal, Müzikli Oyun), Yemek Organizasyonları, Sosyal Sorumluluk Etkinlikleri, Toplantı Eğitim Sunum Seminer, Özel Etkinlikler, 

  • Bisiklet Etkinlikleri, Bisiklet Binme Organizasyonu, 

  • Yurtiçi Dağ Faaliyeti, Yurtdışı Dağ Faaliyeti, Yurtiçi Kültürel Etkinlik, İstanbul içi Şehiriçi Kültürel Etkinlik, Yurtdışı Kültürel Etkinlik,

alanlarında üyeleri için etkinlikler düzenleyerek faaliyette bulunmaktadır. 

pd ------------------------------------------------------------------- pd | pd ------------------------------------------------------------------ pd

Genel Uyarı Metni İçin Tıklayınız

Önemli uyarı;
Poyraz Doğa, arkadaşlık çevresi ile sınırlandırılmış bir gruptur. Tüm etkinliklerimiz gönüllülük esası ile, doğa ve kültür sevgisini yakın çevresine yaymak isteyen, araştırma yapan ve etkinlikler organize eden arkadaşlarımızın öncülüğünde gerçekleştirilmektedir. Etkinliklerimizde kar ve kişisel kazanç yoktur. Ticari kişiliğimiz olmayıp, etkinlik masrafları paylaşım esasına göre maliyetlendirilir...
 
"www.poyrazdoga.org" sitesi haricinde başka bir kanaldan yapılan etkinlik katılım bildirimleri dikkate alınmaz. Katılım bildirdiği halde etkinliğe gelmeyen veya etkinliğin başlamasına 48 saatten daha az bir süre kala, iptal talebinde bulunanlar etkinlik maliyetinin paylaşıma esas olan kısmını etkinlik sorumlusuna ödemek durumundadırlar...

Bu kapsamda; katılımcılarımızın, planlanandan bağımsız olarak, etkinliklerimiz süresince doğa ortamının sürpriz olumsuz şartlar yaratabileceğini, konaklanan tesislerin ve ulaşım araçlarının beklentileri karşılayamayabileceğini, rehber / etkinlik liderinin grubun güvenliği için programda değişiklikler yapabileceğini (iptal seçeneği dahil) mutlaka dikkate almalıdırlar. Bütün katılımcılardan grupla uyumlu hareket etmeleri beklenmektedir...
 
Etkinlik rehberi farklı bir uygulama yapmadığı sürece, doğa yürüyüşlerimizde, tütün mamullerinin ve alkollü içeceklerin tüketimi yasaktır...
 
Etkinliklerimiz, TÜRSAB A-8407 nolu Seyahat Acente İşletme belgesi sahibi UGO Turizm tarafından gerçekleştirilmektedir...
 

Etkinlik Bilgileri

ONAYLAMALI ETKİNLİK
ETKİNLİK TAMAMLANDI

Reklam Alanı

Etkinliğe Katıl
ANS Dizayn internet hizmetleri
Copyright 2013, POYRAZ Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü ©    Versiyon 2.0
Soru Sor
Bizi Google+'da bulun