Arka Planı Göster/Gizle

GÜRCİSTAN KÜLTÜR TURU

Etkinlik Türü : YURTDIŞI KÜLTÜREL ETKİNLİK
Etkinlik Tarihi : 9 Temmuz 2019 , Salı
Etkinlik Süresi : 4 Gün, 3 Gece
Katılımcı Limiti : 16 Kişi ile sınırlıdır. Kalan : 16
Konum : TİFLİS / BORJOMI / BAKURIANI / GORİ / KUTAISI / BATUM / GÜRCİSTAN
Not : BU BİR ÇORUH OUTDOOR TRAVEL & TOURİSM PROGRAMIDIR

Etkinlik Tanıtımı :

GÜRCİSTAN KÜLTÜR TURU

Baştan Başa Gürcistan Kültür Gezisi

09 - 14 Temmuz 2019 (Salı - Pazar)

(6 Gün, 5 Gece)

Sezonun En Güzel Zamanında, Gürcistan'ın En Güzel Yerleri...

 

Poyraz Doğa...

 

Program:

1. Gün : 09 Temmuz 2019 - Salı (Trabzon'da buluşma, Posof, Şavşat)

09 Temmuz 2019 - Salı sabah saat 11:00 sularında Trabzon’dan hareket ederek Rize, Hopa üzerinden Hopa sınır kapısından geçmek yerine hem çok özel manzaralar eşliğinde seyahat edebilmeniz hem de Gürcistan sınırındaki kalabalığı atlatarak, daha rahat geçiş yapabilmemiz için Posof ilçesindeki sınır kapımıza yöneliyoruz. Yolda Borçka Baraj Gölü’nü de görerek Artvin’e varacağız. Artvin’in Şavşat ilçesi İtalya’da Citta Slow “Sakin Şehir” seçilen aynı zamanda muhteşem manzaralara ev sahipliği yapan nadir şehirlerimizden biridir. 

Buradan Orman içinde bulunan otelimize hareket edeceğiz. Yolda Yavuz Köyü seyir terasından fotoğraflama imkânımız da olacak. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde..

 

 

2. Gün : 10 Temmuz 2019 - Çarşamba (Gürcistan'a Geçiş, Borjomi, Bakuriani kayak Merkezi)

10 Temmuz 2019 - Çarşamba, sabah erken saatte uyanarak, tertemiz dağ havası eşliğinde kahvaltımızı alacağız. Otelimizden ayrılarak orman içerisinden kıvrım kıvrım rampaları çıkacak, Çam Geçidini aşıp Karadeniz’in dillere destan coğrafyasından çıkıp Anadolu’nun en yüksek platosunun üzerine kurulan şehirlilerimizden biri olan Ardahan iline varacağız. Yolumuza devam ederek Hanak ve Damal ilçelerini geçecek Ata’mızın Siluetinin görüldüğü dağı fotoğraflayarak yolumuza devam edeceğiz. Ilgar Dağını geçip Posof ilçesine varışımız ile birlikte burada bulunan Türk Gözü Sınır Kapısından Türkiye’den çıkıp Gürcistan’a giriş yapacağız.

Gürcistan topraklarında yolumuz Vala ilçesi ve çeşitli köyleri geçerek Ahıska’ya ulaşacak, Osmanlı imparatorluğu döneminde Çıldır Eyaleti idari merkezi olan şehirde, Ahıska Kalesi’ni gezeceğiz. Buradan ayrılarak UNESCO tarafından Biyosfer alanı ilan edilmiş Borjomi şehrine varacak ve şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Trialeti Dağlarının Kuzey eteklerinde bulunan Bakurianı Kayak Merkezinde muhteşem doğanın içindeki otelimize yerleşeceğiz. Akşam yemeği otelimizde.

 

3. Gün : 11 Temmuz 2019 - Perşembe (Borjomi, Gori, Tiflis)

11 temmuz 2019 - Perşembe, sabah kahvaltının ardından Kura Nehri’nin aktığı yönde ilerleyip Borjomi şehrine varacağız. (Borjomi UNESCO   tarafından biyosfer rezerve alanı koruma kapsamına alınmıştır) bu şehri gezdikten sonra Gori’ye doğru yol alacağız. Gori’de bir dönem Sovyetler Birliği’ni yöneterek tarihe damgasını vuran Josef Stallin’in doğduğu evi ve anısına düzenlenmiş müzeyi gezeceğiz.

Serbest öğle yemeği molasının ardından Gürcistan’ın eski başkenti olan Mtsheta‘yı  görerek günümüz modern Gürcistan’ın başkenti olan Tiflis’e  varacağız. Otelimize yerleştikten sonra Tasminda yanı kutsal dağ anlamına gelen televizyon vericisinin olduğu tepeye gideceğiz.  Tiflis şehrini kuşbakışı seyrettikten sonra isteyen misafirlerimiz tramvay ile inebilecek isteyen misafirlerimiz araçla şehir merkezine gelebilecek. Sonrasında Barış Köprüsü’nden geçerek teleferikle Gürcistan’ın Anası Heykeli’nin bulunduğu yere çıkacağız.  Narı Kalesi’nin yanından geçerek tamamen tarih kokan evlerin arasından, Cami ve hamamların bulunduğu meydana varacağız. Araçla otelimize transfer olduktan sonra nezih bir mekanda akşam Gürcü mutfağı ağırlıklı restoranda akşam yemeğimizi alacak gece ise hareketli Tiflis caddelerini dolaşarak serbest zaman vereceğiz. Konaklama otelimizde.

 

4. Gün : 12 Temmuz 2019 - Cuma (Tiflis)

12 Temmuz 2019 - Cuma, sabah kahvaltıdan sonra eski Tiflis sokaklarını gezip Sioni Katedrali, Sameba Katedrali, Kaplumbağa  gölü, Marjanishivili, (Tarihi ve antika değerleri olan hediyelik eşya satış alanı) Aziz  Gorgi nin heykelinin bulunduğu İstiklal caddesi, Tiflis Parlamenter binalarını görecek ardından şehri özgürce keşfedebilmeniz için serbest zaman vereceğiz. Akşam yemeğinin ardından serbest zaman. Konaklama otelimizde.

 

5. Gün : 13 Temmuz 2019 - Cumartesi (Kutaisi, Batum)

13 temmuz 2019 - Cumartesi, sabah kahvaltısı sonrası Gürcistan’ın ikinci büyük kenti olan Kutaisi’ye geçiyoruz. Öğle yemeği molası ve Staplene Nature Parkı  (dinazor ayak izleri bulunmaktadır ayrıca 400 metre uzunluğunda, milyonlarca yılda oluşmuş sarkıt ve dikitlerin bulunduğu mağaradan geçerek cam balkona çıkacağız.

Şehri ve vadiyi izledikten ve bu anları ölümsüzleştirdikten sonra Batum’a doğru yolumuza devam edeceğiz. Varışımız ile birlikte otele yerleşmenin ardından sırasıyla; Altın Post, Avrupa Meydanı, Işıklı su dansı gösterisi, bulvar gezisinin ardından akşam yemeğimizi alacağız. Yemek Sonrası serbest zaman. Konaklama otelimizde.

 

6. Gün : 14 Temmuz 2019 - Pazar (Türkiye'ye dönüş) 

Batum Sarp Sınır kapısındaki yoğunluktan kaçınmak ve çok fazla sıra beklemesini önlemek için erken saatte Gürcistan sınırından geçiş yaparak Türkiye’ye giriş yapacağız. Hopa – Rize’yi geçerek Trabzon’a varışımız ile birlikte havalimanına geçecek Trabzon’dan uçuş yapacak misafirlerimizle vedalaştıktan sonra İstanbul’a doğru yolculuğumuza devam edeceğiz. Ertesi gün İstanbul’a vararak sizlerle bir başka gezimizde karşılaşabilmek ümidiyle vedalaşacağız. 

 

Vize Bilgileri :  

Gürcistan Cumhuriyeti T.C. Vatandaşlarına vize uygulamamaktadır. T.C. Nüfus cüzdanı ile sınırdan geçilebilmekte olsa da ülkeye giriş için form doldurulması ve bu formun bilgisayara aktarılması zaman almaktadır. Pasaport ile geçişler daha hızlı gerçekleşebilmektedir.

 

Katılım İçin Önemli Bilgilendirme : 

Katılımlarını kesinleştiren ve ödemelerini yapan misafirlerimizin faaliyet sorumlusu Zeynep Kıygı’ya (0546.647 83 47) veya Bünyamin ŞAHİN'e (0532.733 36 71) nolu telefondan sms, whatsapp, mesanger vb. mesaj kanalıyla ulaşarak aşağıdaki bilgileri (zorunlu paket tur sigortası ve konaklama detayı için) vermeleri önemle rica olunur.

- Kimlik veya Pasaportta yazdığı şekilde Ad Soyad,

- TC Kimlik No,

- Doğum tarihi.

 

TAVSİYE EDİLEN UÇAK SEFERLERİ : 

GİDİŞ : (09 Temmuz 2019, Salı Sabah)

PGS / 07:50-09:35 / S:GÖKÇEN - TRABZON

AJET / 07:05-08:45 / S.GÖKÇEN - TRABZON

TARİH BİLET FİYATLARI YÜKSELMEKTEDİR...

DÖNÜŞ : (14 Temmuz 2019, Pazar Akşam) 

PGS / 20:50-22:35 / TRABZON - S.GÖKÇEN

AJET / 21:35-23:25 / TRABZON - S.GÖKÇEN 

 

 

TARİH YAKLAŞTIKÇA BİLET FİYATLARI YÜKSELMEKTEDİR...


 

pd ------------------------------------------------------------------- pd | pd ------------------------------------------------------------------ pd 

Maliyet : 

- Program TÜRSAB seyahat acentesi ile Çoruh Outdoor Travel & Touırism tarafından gerçekleştirilecektir.

- Maliyet; 2 kişilik odada kişibaşı 349USD'dir. 

- Tek kişilik oda yoktur, tek konaklamak isteyen misafirlerimiz 2 kişilik konaklama maliyetini ödemek durumundadırlar. Single oda farkı toplam 79USD'dir.

 

- Bu geziye kesin kayıt için misafirlerimizin 100USD veya 500TL'yi ön ödeme olarak veya tüm gezi ücreti 349USD veya acentenin bildireceği TL karşılığını acente temsilcisine (Zeynep KIYGI - 546.647 83 47) veya etkinlik genel koordinatörüne (Bünyamin ŞAHİN - 532.733 3671) ödemeleri gereklidir.

 

Tur Sözleşmesinin Maliyet İle İlgili Şartları :  

- Tur'a 45 gün kala tarihine (24 Mayıs 2019) kadar yapılacak kayıtlar esnasında asgari tur bedelinin en az 1/3'ünün ödenmesi gerekli olup hareket tarihine 15 gün kala (23 Haziran 2019) ise tur bedelinin tamamının ödenmesi gerekmektedir.

- Tur’a kayıt anında tur hareketine 15 gün ve daha az zaman kalmış olması durumunda tur bedelinin tamamının ödenmesi gerekmektedir.

- Yabancı para birimi cinsinden belirtilmiş olan tur bedelleri ödeme yapılacağı gün ve saatteki TCMB efektif satış kurları üzerinden TRL olarak ödenebilir.

- Yukarıdaki şartların gerçekleşmemesi halinde rezervasyonunuz geçerli olmaz.

- Tur’a son kayıt tarihi yukarıda belirtilen tarihlerden 7 gün öncedir. Sonraki talepler uçak ve/veya otel uygunluklarına göre kesinleştirilebilir.

- Turumuz minimum 14 Kişi ile hareket edecektir. Yeterli kişi sayısı oluşmaması durumunda tur iptal edilir ve kayıt yaptıran misafirlerimize bu bilgi en geç tur tarihinden 7 gün öncesinde bildirilir.

- Gezimizin rotasında kullanılacak araçlar ülke şartlarına ve kişi sayısına bağlı olarak klimalı konforlu araçlar kullanılacaktır.

- Türkçe rehberlik hizmeti 10 kişi ve üzerindeki gruplarda sağlanmaktadır.

 

- Acenteye ödenen gezi ücretinin USD-TL karşılık hesabı konusunda acentenin bildirimi geçerlidir.

- Seyehat sigortası ve iptal/iade şartları konusunda acente ile imzalanan sözleşme şartları geçerlidir.

- Geziye katılımın yeterli olmaması durumunda acente iptal/değişikliği misafirlerine hareketten 7 gün önce bildirecektir.

 

 

 

Maliyete Dahil Olanlar :

- 1 Gece Şavşat’da 4 Yıldızlı Dağ otelinde Oda+Kahvaltı Konaklama,

- 4 Gece Gürcistan’da belirtilen bölgelerdeki 3/4 yıldızlı otellerde Oda+Kahvaltı Konaklama,

- 5 adet otellerde sabah Kahvaltısı,

- 5 adet otellerde ve yerel restoranlarda akşam yemeği,

- Lüks araçlar ile ulaşım,

- Profesyonel rehberlik hizmeti,

 

- Tursab Zorunlu Paket Tur Sigortası.


Maliyete Dahil Olmayanlar :

- Trabzon’a ulaşım (misafirlerimizin 09 Temmuz 2019 - Salı sabahı 11:00'dan önce Trabzon'a varmış olmaları beklenmektedir.),

- Öğle Yemekleri,

- Yemekler ile birlikte alınan içecekler,

- Kişisel Harcamalar,

- Otel ekstraları,

- Yurtdışı Çıkış Harcı.

 

 

Bu tur TÜRSAB yetkili acentesi Çoruh Outdoor Travel ile gerçekleştirilecektir...

 -pd- 

 

pd ------------------------------------------------------------------- pd | pd ------------------------------------------------------------------ pd 

 

Paket Tur Seyahet Sigortası Kapsamında, Tur'a Katılım Koşulları (Önemlidir!... Mutlaka Okuyunuz.) :  

 

1.) Çoruh Oudoor Travel; havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.


2.) Uçuş saatlerimizi ofisimizden öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Çoruh Outdoor Travel sorumlu tutulamaz. Çoruh Outdoor Travel Zorlayıcı nedenlerin bulunması halinde; tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.


3.) Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken Check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında ya da on-line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur. 


4.) Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve alandaki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler kişiler tarafından takip edilmelidir.


5.) Tur'a katılım için Çoruh Outdoor Travel tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden Çoruh Outdoor Travel sorumlu değildir. Uçağı kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.


6.) Programlarda belirtilen geziler zorlayıcı nedenlerin varlığı halinde, belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Programa dahil olarak belirtilen öğle ve akşam yemeği servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya uçuş saatlerindeki değişiklikler nedeni ile acentenin belirlediği restoranlarda verilebilir. 


7.) Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay süreli ve yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması zorunludur. Kişilerin gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur. 


8.) Çoruh Outdoor Travel Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir. Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Çoruh Outdoor Travel'ın hiçbir sorumluluğu yoktur. Çoruh Outdoor Travel sadece aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Çoruh Outdoor Travel herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır. 


9.) Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir.


10.) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Çoruh Outdoor Travel sorumlu tutulamaz. Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Çoruh Outdoor Travel sorumlu tutulamaz.


11.) Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Çoruh Outdoor Travel sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir. 


12.) Çoruh Outdoor Travel, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. Otellerde sunulan kontinental kahvaltı tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır. Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir. 


13.) Fiyatlarımıza tur programında belirtilen detaylar ve havalimanı vergileri dâhildir. Gün içerisindeki kur değişimleri TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.


14.) Tur'a katılan kişilerin seyahat sırasında yanlarında Seyahat Sigortalarını bulundurmaları gerekmektedir.


15.) Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda Çoruh Outdoor Travel misafirleri Çoruh Outdoor Travel sorumluluğundadır.


16.) 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.


17.) Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.


18.) İki kişilik odada kalmak isteyip de bir kişi olarak rezervasyon yaptıran müşterilerimizin yanına geziye 60 gün kala bir oda arkadaşı bulunamadığı takdirde tek kişi farkını ödemek ya da geziyi iptal etmek zorunda kalacaklarını üzülerek bildiririz.


19.) Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur broşüründen bağımsız düşünülemez.

 

-pd-

YEDEK KATILIM NOTU

Etkinlik dolu ise, üyelerimiz kendilerini etkinliğe yedek olarak yazdırabilirler. Asıl listeden veya misafirlerden birisinin etkinlikten çıkması halinde yedek listedeki üyemiz asıl listeye alınacak ve e-posta adresine bir bilgilendirme mesajı gönderilecektir...

POYRAZ DOĞA NOTU

Poyraz Doğa, arkadaşlık çevresi ile sınırlandırılmış bir gruptur. Tüm etkinliklerimiz gönüllülük esası ile, doğa ve kültür sevgisini yakın çevresine yaymak isteyen, araştırma yapan ve etkinlikler organize eden arkadaşlarımızın öncülüğünde gerçekleştirilmektedir. Etkinliklerimizde, kâr ve kişisel kazanç yoktur. Ticari kişiliğimiz olmayıp, etkinlik masrafları paylaşım esasına göre maliyetlenlendirilir...

Poyraz Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü bireyleri “Doğada Çöp Bırakmaz!”. Etkinliklerinde arkadaşlarına saygı gösterir, sporcu ruhuyla grup disiplini içinde hareket eder. Doğa etkinliklerimizde öğle molalarımız haricinde sigara içilmez...

POYRAZ DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ

Dağcılık, Dağcılık Eğitimleri, Kaya Tırmanışı, Yapay Duvar Tırmanışı, Doğa Yürüyüşü, Kar Yürüyüşü, Zor YürüyüşUzun Mesafe YürüyüşüKolay Yürüyüş, Kısa Mesafe Yürüyüş, Keşif Yürüyüşü, Fotoğraf Gezisi Yürüyüşü, Gece Dolunay Yürüyüşü, 

  • Kamp, Kamp Etkinlikleri, Kampçılık, Dağ Kampçılığı, Yaz ve Kış Kampçılığı, Orman kampı, Deniz kampı, Kamplı Yürüyüş, 

  • Mağaracılık, Dalış Ve Su Sporları, Rafting, Kanoculuk, Yamaç Paraşütü, Parasailing, Kayak, Snowboard Etkinlikleri,

  • İstanbul Sanat Etkinlikleri (Tiyatro, Opera, Müzikal, Müzikli Oyun), Yemek Organizasyonları, Sosyal Sorumluluk Etkinlikleri, Toplantı Eğitim Sunum Seminer, Özel Etkinlikler, 

  • Bisiklet Etkinlikleri, Bisiklet Binme Organizasyonu, 

  • Yurtiçi Dağ Faaliyeti, Yurtdışı Dağ Faaliyeti, Yurtiçi Kültürel Etkinlik, İstanbul içi Şehiriçi Kültürel Etkinlik, Yurtdışı Kültürel Etkinlik,

alanlarında üyeleri için etkinlikler düzenleyerek faaliyette bulunmaktadır. 

pd ------------------------------------------------------------------- pd | pd ------------------------------------------------------------------ pd

Genel Uyarı Metni İçin Tıklayınız

Önemli uyarı;
Poyraz Doğa, arkadaşlık çevresi ile sınırlandırılmış bir gruptur. Tüm etkinliklerimiz gönüllülük esası ile, doğa ve kültür sevgisini yakın çevresine yaymak isteyen, araştırma yapan ve etkinlikler organize eden arkadaşlarımızın öncülüğünde gerçekleştirilmektedir. Etkinliklerimizde kar ve kişisel kazanç yoktur. Ticari kişiliğimiz olmayıp, etkinlik masrafları paylaşım esasına göre maliyetlendirilir...
 
"www.poyrazdoga.org" sitesi haricinde başka bir kanaldan yapılan etkinlik katılım bildirimleri dikkate alınmaz. Katılım bildirdiği halde etkinliğe gelmeyen veya etkinliğin başlamasına 48 saatten daha az bir süre kala, iptal talebinde bulunanlar etkinlik maliyetinin paylaşıma esas olan kısmını etkinlik sorumlusuna ödemek durumundadırlar...

Bu kapsamda; katılımcılarımızın, planlanandan bağımsız olarak, etkinliklerimiz süresince doğa ortamının sürpriz olumsuz şartlar yaratabileceğini, konaklanan tesislerin ve ulaşım araçlarının beklentileri karşılayamayabileceğini, rehber / etkinlik liderinin grubun güvenliği için programda değişiklikler yapabileceğini (iptal seçeneği dahil) mutlaka dikkate almalıdırlar. Bütün katılımcılardan grupla uyumlu hareket etmeleri beklenmektedir...
 
Etkinlik rehberi farklı bir uygulama yapmadığı sürece, doğa yürüyüşlerimizde, tütün mamullerinin ve alkollü içeceklerin tüketimi yasaktır...
 
Etkinliklerimiz, TÜRSAB A-8407 nolu Seyahat Acente İşletme belgesi sahibi UGO Turizm tarafından gerçekleştirilmektedir...
 

Etkinlik Bilgileri

ONAYLAMALI ETKİNLİK
YENİ ETKİNLİK

Reklam Alanı

Etkinliğe Katıl
ANS Dizayn internet hizmetleri
Copyright 2013, POYRAZ Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü ©    Versiyon 2.0
Soru Sor
konteyner Bizi Google+'da bulun