Arka Planı Göster/Gizle

UÇAKLI ANTAKYA'DAN MARDİN'E GAP YOLCULUĞU (28 EKİM-01 KASIM 2019)

Etkinlik Türü : YURTİÇİ KÜLTÜREL ETKİNLİK
Etkinlik Tarihi : 28 Ekim 2019 , Pazartesi
Etkinlik Süresi : 5 Gün, 4 Gece
Katılımcı Limiti : 0 Kişi ile sınırlıdır. Kalan : -1
Konum : ANTAKYA / GAZİANTEP / HALFETİ / ŞANLIURFA / ADIYAMAN / NEMRUT / HASANKEYF / MİDYAT / MARDİN
Not : ANTAKYA'DAN MARDİN'E GAP TURU, BİR SÜMER TURİZM ORGANİZASYONUDUR

Etkinlik Tanıtımı :

UÇAKLI ANTAKYA'DAN MARDİN'E GAP YOLCULUĞU (28 EKİM-01 KASIM 2019)

 

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Tatilinde ve Mevsimin En Güzel Zamanında GAP Bölgesinin En Güzel Noktaları

 

ANTAKYA'DAN MARDİN'E GAP YOLCULUĞU

28 Ekim- 01 Kasım 2019 (Pazartesi-Cuma)

 

Kesin Hareketli, Uçakla Dahil 5 Gün, 4 Gece Otel Konaklamalı

 

--- Bu Program SümerTur Tarafından Gerçekleştilecektir... ---

 

Antakya, Gaziantep, Zeugma, Halfeti, ŞanlıUrfa, Harran, Göbeklitepe, Nemrut dağı, Adıyaman, Mardin, Midyat, HasanKeyf ve Başka Birçok Yer... 

 

- Bu etkinlik, program ortağımız, Sümer Turizm tarafından gerçekleştirilmektedir. Söz konusu geziye kesin katılım için misafirierimizin acente yetkilisi (Canan hanım - 0216.573 2177)'ne kredi kartı / havale / EFT / nakit ile veya genel koordinatör (Bünyamin ŞAHİN - 0532.733 3671)'e havale / EFT / nakit ile gezinin ön ödemesini yapmış olmaları gerekmektedir...

 

- Seyahat sigortası ve iptal/iade şartları konusunda acente ile imzalanan sözleşme şartları geçerlidir.

 

PROGRAM:

1. Gün : 28 Ekim 2019 - Pazartesi

(Antakya - Uzun Çarşı - Mozaik Müzesi - St. Pierre Kilisesi - Habib Neccar Camii ve Kabri - Tarihi Sokaklar -  Harbiye, Şelale - Kırıkhan - Hassa - Gaziantep)

 

Değerli misafirlerimiz, sabah saat 04.00'te Sabiha Gökçen Havalimanında Pegasus kontuarı önünde buluşuyoruz.

05.45 Pegasus Havayolları İstanbul / Hatay uçağı ile Antakya’ya hareket ediyoruz.

Hatay’a varışta bizleri bekleyen tur aracımız ve rehberimiz ile buluşarak turumuza başlıyoruz. Alınan (ekstra) kahvaltının ardından, dinlerin ve dillerin kardeş gibi koyun koyuna yaşadığı, hoşgörünün ve farklı kimliklere saygının başkenti, Roma döneminde olimpiyatlar şehri diye bütün dünyada nam salmış Hatay il merkezi Antakya’da gezimize başlıyoruz. Antakya’da yapılan panoramik şehir turu sonrasında öğle yemeğimizi, Antakya mutfağının birbirinden değişik ve lezzetli mezelerinin tatlandırdığı bir menüyle alıyoruz. Künefenin bu şehre ait olduğunu da şimdiden hatırlatalım. Dünyanın ikinci büyük Mozaik Müzesi olan Hatay Müzesi’ni geziyoruz. Müze gezimiz sonrasında dünyanın ilk mağara kilisesi St. Pierre Kilisesini ziyaret ediyoruz. Anadolu’da yapılan ilk camii olan ve içerisinde Hz İsa’nın havarilerinden Yahya, Yunus, Şem'un-ı Sefa ve Yasin suresinde adı geçen Habib-i Neccar’ın da kabrinin bulunduğu Habib Neccar Camii’ni ziyaret ediyoruz. Camii ziyaretimizin ardından Eski Antakya Evlerini göreceğimiz sokaklarda yürümeye başlıyoruz. Katolik, Ortodoks Kiliselerini ziyaret edip (ziyarete açık olduğu takdirde kiliseleri görebiliriz.) Antakya’nın modern halini bize unutturacak olan Uzun Çarşı’ya giriyoruz. Sonrasında eski dönemlerde Antakyalı zenginlerin yazlık mevkii olarak kullandığı ve çağlayanlarından su kanallarıyla şehre su getirilen Harbiye’yi (Defne) geziyoruz.

Harbiye’deki gezimizden sonra, düşman işgali sırasındaki şanlı direnişiyle 1927 yılında “Gazi” ünvanı alan Gaziantep’teki otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Gaziantep'teki otelimizde...

 

2. Gün : 29 Ekim 2019 - Salı

(Gaziantep - Zeugma Mozaik Müzesi - Kale - Bakırcılar Çarşısı - Tahmis Kahvehanesi - Kelaynak Kuşları  Halfeti - Tekne Turu - Savaşan Köyü - Şanlıurfa)

 

Gaziantep Zeugma Mozaik Müzesi, Mozaik Eseri (Görsel Kaynak : Poyraz Doğa)

 

 

 

Otelde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası, Gaziantep gezimize dünyanın en zengin mozaik müzelerinden birisi olan Zeugma Mozaik Müzesi ile başlayacağız.

Roma İmparatorluğunun en doğudaki, en önemli kenti olan Zeugma’dan son 15 yılda çıkartılan zengin mozaik koleksiyonunda pek çok mitolojik hikâyenin izini süreceğiz. Müzede ayrıca pek çok arkeolojik parça da sergilenmektedir.

Müzeden sonra öğle yemeğimizde Antep mutfağının en leziz yemeklerini yiyerek gezimize devam ediyoruz. Eski şehirde yapacağımız yürüyüş turunda, şehrin merkezini oluşturan Kale’yi göreceğiz. Pek çok tarihi han, cami ve çarşıyı görerek Bakırcılar Çarşısına ulaşıyoruz. Verilen serbest zamanda dileyen misafirlerimiz 600 yıldır kahvehane geleneğini sürdüren ve ülkemizdeki en eski kahvehanelerden biri olan Tahmis Kahvesinde melengiç kahvesinin tadına bakabilirler. Gaziantep gezimiz sonrasında, Kelaynak kuşlarıyla ünlü Birecik’e varıyoruz. Koruma altındaki Kelaynak kuşlarını gördükten sonra ‘siyah gül’ denince aklımıza ilk gelen ve yakın zamanda Fırat Nehri üzerinde kurulan Birecik Barajının suları altında kalan Halfeti’ye varıyoruz. Teknemize binerek Baraj Gölü üzerinde yapacağımız gezi sırasında Rum Kale ve su altında kalan köylerden biri olan Savaşan Köyü'nü de görüyoruz.

Köy gezimizin ardından Fırat türküleri eşliğinde Şanlıurfa’ya hareket ediyoruz. Konaklama Şanlıurfa'daki otelimizde...


NOT : Dileyen misafirlerimiz yöresel yemekli Urfa Sıra Gecesine katılabilirler. (Ekstra, 100TL)

 

3. Gün : 30 Ekim 2019 - Çarşamba

(Harran Üniversitesi - Ulu Camii - Konik Harran Evleri - Balıklı Göl - Ayn El Zeliha Gölü - Hz. İbrahim Makamı  Gümrükhan  Atatürk Barajı - Adıyaman - Kâhta - Cendere Köprüsü - Nemrut Dağı - Karakuş Tümülüsü  Arsemia Tapınağı)

 

Adıyaman, Nemrut dağı, Karakuş Tümnülüsü (Görsel Kaynak : Poyraz Doğa)

 

 

 

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından, Şanlıurfa gezimize başlıyoruz.

Peygamberler Şehri Şanlıurfa’da yapacağımız gezide, Halil-ür Rahman ve Rızvaniye Camileri, Balıklı Göl, Ayn-el Zeliha Gölü, Hz. İbrahim Makamı göreceğimiz ve ziyaret edeceğimiz yerler arasında olacak. Gezimizin ardından Bedesten ve Gümrük Han’da serbest zaman veriyoruz. Urfa’ya bağlı ismi “yolların kesiştiği yer” anlamına gelen Harran’a gidiyoruz. İlk İslam üniversitesinin de bulunduğu 5000 yıllık geçmişe sahip Harran içinde; Harran Üniversitesi (Ulu Cami), kervansaray ve konik Harran evleri göreceğimiz yerler arasındadır. Harran gezimizden sonra, dünyadaki en önemli bölgesel kalkınma projelerinden biri olan GAP’ın kalbi durumundaki Atatürk Barajını ziyaret edip Adıyaman’a hareket ediyoruz.

Öğle yemeğimizi alıp bizleri bekleyen minibüslerimize binerek muhteşem Nemrut Dağı macerasına başlıyoruz. 2000 yıl öncesinin çılgın ve idealist kralı Antiochos’un Torosların zirvesine yaptırdığı anıt mezarına ulaşmadan önce pek çok antik eser göreceğiz. Sırasıyla Kommagene kraliyet ailesinin kadınlarının anıtmezarı olan Karakuş Tümülüsü, Roma askeri mimarisinin dünyadaki en iyi köprü örneklerinden olan Cendere Köprüsünü ve Komagene krallarının yazlık başkenti olan Arsemia kalıntılarını görerek minibüslerimizle 2150mt. yükseklikteki Nemrut Dağı’na ulaşıyoruz. (Hava ve yol durumu müsait olduğu takdirde.) Nemrut Dağında doğu ve batı terasları, Zeus-Oramastes, Apollon-Mithras, Herakles-Artaganes, tanrıça Kommagene, kral Antiochos ve koruyucu aslan-kartal heykellerini görerek bir yandan da muhteşem günbatımını (otele varış saatimize göre gün doğumuna da çıkılabilir.) izleyerek günümüzü sonlandırıyoruz ve minibüslerimizle otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Adıyaman'daki otelimizde...

 

4. Gün : 31 Ekim 2019 - Perşembe

(Adıyaman – Diyarbakır - Ulu Camii - Cahit Sıtkı Tarancı Evi - Hasanpaşa Hanı - Mardinkapı  Hasan Keyf  Midyat - Midyat Konuk Evi - Telkâriciler Çarşısı - Mardin - Deyr-ül Zafaran Manastırı  Kasımiye Medresesi  Abbaralar - Tarihi Sokaklar - Çarşılar Camiler - Kiliseler - PTT Evi ( Şahtana Evi))

 

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrası Diyarbakır’a hareket ediyoruz. Hasanpaşa Hanı’nda çay ve kahvelerimizi yudumlayıp gezimize başlıyoruz. Edebiyat dünyamızın önemli isimlerinden 35 yaş şiiri ile tanınan, Cahit Sıtkı TARANCI'NIN doğduğu ve şu anda müze olarak hizmet veren evi geziyoruz. Bu ev aynı zamanda Diyarbakır sivil mimarisinin de en güzel örneğidir. Sur içerisinde İslam tarihinin en eski camilerinden olduğuna inanılan, V. Haremi Şerif olan Diyarbakır Ulu Camii’ni geziyoruz. Yapım tarihi ve yaptıran uygarlığın bilinmediği, 9000 yıllık bir tarihe sahip olduğu bilinen Diyarbakır Surlarının en eskisi olan Keçi Burcunu görüyoruz. Buradan Dicle Nehrine gidiyoruz. Dicle Nehrinin üstüne kurulu 10 Gözlü Köprüyü, Hevsel Bahçelerini gördükten sonra Batman üzerinden Hasankeyf’e hareket ediyoruz. Ilısu Barajı’nın suları altında kalacak olan bu kente gelirken Uzun Hasan’ın oğlu Kör Zeynel Türbesi ve bir dönemler Anadolu’daki en büyük köprü olan, fakat şu anda kalıntılarını görebildiğimiz Taş Köprüyü görüyoruz. Sonrasında Yeni Saray, Mağaralar, Darphane, Zekât Kuyusu, Tılsımlı Kapı, Gözcü Kulesi, Büyük Saray, Ulu Cami, zindanlar hakkında rehberimizin anlatımlarını dinleyip, El Rızk Camii gezilerimizi yapıyor ve vereceğimiz serbest zamanın ardından yönümüzü Midyat’a çeviriyoruz. Tur Abdin bölgesinin merkezi ve Süryani cemaatinin en önemli yerleşmelerinden olan Midyat’a ulaşıyoruz.

Birçok diziye mekân olan Midyat Konuk Evini geziyoruz. Sonrasında Süryani ustalarının yüzyılların birikimiyle ince ince işlediği Telkâri Sanatının en iyi örneklerinden alabilirsiniz. Sıla Dizisi ile tanıdığınız Midyat evlerinin en güzel örneklerinin bulunduğu Midyat sokaklarında dolaşıp. Mardin yolculuğumuza başlıyoruz. Bölge halkının ‘’Medeniyetin başkenti, Anadolu’nun taş kenti’’ olarak adlandırdığı Mardin’e varıyoruz. Otantik yapısıyla bizi karşılayan şehirde uzunca bir dönem dünyadaki tüm Süryanilerin merkezi sayılan Deyr-ül Zafaran Manastırı’nı geziyoruz. Burada Kilise, Tıp Okulu, Sin Tapınağı, Vaftizhane, Mezar bölümlerini görerek tekrar Mardin merkeze dönüyoruz. Kasımiye Medresesi ziyaretimiz esnasında göreceğiniz Mezopotamya Ovasının görüntüsü sizleri büyüleyecek. Devamında şehir merkezine ulaşarak rehberimiz eşliğinde Mardin Sokakları, Kırklar Kilisesi, Abbaralar, Eski PTT Binası, Ulu Camii, Şehidiye Camii gibi taş işçiliğinin daha birçok ustalık eserini görebileceğimiz yürüyüşümüzü gerçekleştirirken kendinizi başka bir dünyada bulacaksınız. Gezilerimiz sonrası otelimize ulaşıp odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama. Mardin'deki otelimizde...

 

5. Gün : 01 Kasım 2019 - Cuma

(Mardin - Kızıltepe - Viranşehir - Göbeklitepe - Şanlıurfa) 

 

Şanlıurfa, Göbeklitepe Ören yeri (Görsel Kaynak : Turizm bakanlığı)

 

 

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından, Bir önceki günden ziyaret edemediğimiz yerleri görerek Kızıltepe-Viranşehir üzerinden Şanlıurfa'ya devam ediyoruz. Yolumuz üzerinde bulunan, yaklaşık on iki bin yıl öncesinde inşa edilmiş insanlık tarihinin bilinen ilk tapınağı olan Göbeklitepe’ye hareket ediyoruz. Henüz çok az bir kısmı açılmış olan ve neolitik çağın hac merkezi kabul edilen Göbekli Tepe’nin hikâyesini rehberimizden dinlerken büyüleneceksiniz. Göbekli Tepe gezimiz sonrasında Urfa'ya varıp alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin belirttiği saatte araçtaki yerlerimizi alarak Şanlıurfa Havalimanı'na hareket ediyoruz.

Saat 22.20'de hareket edecek uçağımız için işlemelerimizi yapıp Sabiha Gökçen Havalimanı'na uçuyoruz. Bir sonraki Sumertur organizasyonunda görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz. 

 

 

Genel Koordinatör : Bünyamin ŞAHİN (0532-733 3671)

Acente Yetkilisi : Canan ŞAHİN (0216.573 2177)

 

pd ------------------------------------------------------------------- pd | pd ------------------------------------------------------------------ pd 

Maliyet : 

- Program TÜRSAB seyahat acentesi Sümer Turizm (A-1188) tarafından gerçekleştirilecektir.

 

- Gezi ücreti 1749TL'dir.

 - Tek kişilik oda farkı 285TL'dir.

 

ÜCRETE DÂHİL OLAN HİZMETLER

- Gidiş-Dönüş Uçak Bileti

Otellerde 4 Gece Konaklama

Gaziantep, Şanlıurfa, Mardin otellerinde 3 Gece Yarım Pansiyon Konaklama

Şanlıurfa'da 1 Gece Oda Kahvaltı Konaklama

Otelde Açık Büfe 4 Sabah Kahvaltısı

Otelde Açık Büfe veya Set Menü 3 Akşam yemeği

Lüks Otobüsler İle Ulaşım

Çevre Gezileri

Profesyonel Kokartlı Rehberlik hizmetleri

Otobüs İçi İkramları

Sümertur Güvencesi

1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

 
ÜCRETE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER

- Tüm Öğle Yemekleri

- Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler

- Halfeti Tekne Turu Ücreti (25/35 TL)

- Nemrut Dağı Minibüs Ücreti (25/30 TL)

- Şanlıurfa'da Yemekli Sıra Gecesi Eğlencesi (100 TL)

- Tüm Özel Harcamalar

- Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

- Müze Kart (Rezervasyon esnasında 70 TL karşılığında kayda eklenebilir. Turizm ve Kültür Bakanlığına bağlı müzelere girişlerde gereklidir.)


pd ------------------------------------------------------------------- pd | pd ------------------------------------------------------------------ pd 

 

- Söz konusu gezinin paket seyahat sigortası, sözleşmesi, ön ödemesi veya ücretinin nakit/havale/EFT/kredi kartı ile ödenmesi konusu acente yetkilisi (Canan hanım - 0216.573 2177) ile veya genel koordinatör (Bünyamin ŞAHİN - 532.733 3671) ile koordine kurularak yapılabilecektir. 

 

- Seyehat sigortası ve iptal/iade şartları konusunda acente ile imzalanan sözleşme şartları geçerlidir.


 

 

Dikkat!...

 

ÖNEMLİ!...

- Misafirlerimizin 500TL ön ödemelerini yapmalarını müteakip acente yetkilisi tarafından "Paket Seyahat Sigortası" ve ön sözleşme düzenlenecektir. Müteakiben acente yetkilisi misafirlerimizden ıslak imzalı tam sözleşmenin düzenlenmesi için gerekli koordinasyonları sağlayacaktır.

 

- Söz konusu sözleşme gereği misafirlerimizin en geç gezinin başlamasına 7 gün kala gezi bedelinin tamamını acente yetkilisine KK/havale/EFT/nakit veya etkinlik koordinatörüne KK/havale/EFT/nakit yolu ile ödemesi gerekmektedir.

 

- Gezi maliyetinin tamamının ödenmesini müteakip misafirlerimiz için uçak biletleme işlemi gerçekleştirilecektir.

 

 

--- PAKET SEHAYAT SİGORTASI HK  ---

- Paket Seyahat Sigortası, hem misafirlerimizin hemde acentenin hukuki haklarını koruyan bir sigortadır. Seyahatin başlamasına 31 gün kalaya kadar sebep göstermeksizin veya kalan süre veya seyahat esnasında oluşabilecek istenmeyen durumlarda (Poliçe ve acente hzmet maliyetlerinin çıkartılmasından sonra) ödemenizi iade almanızı sağlar.

 

 


   

Not : Turun tamamını gerçekleştirmek kaydıyla gidişte ve dönüşte havayolu ve parkur değişikliği yapılabilir. Misafirlerimiz bunu peşinen kabul etmiş sayılır.

 

Önemli : Turumuz 4 gece, 5 gündür. Otel konaklaması 4 gecedir. Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur.

 

 

-pd-  

 

YEDEK KATILIM NOTU

Etkinlik dolu ise, üyelerimiz kendilerini etkinliğe yedek olarak yazdırabilirler. Asıl listeden veya misafirlerden birisinin etkinlikten çıkması halinde yedek listedeki üyemiz asıl listeye alınacak ve e-posta adresine bir bilgilendirme mesajı gönderilecektir...

POYRAZ DOĞA NOTU

Poyraz Doğa, arkadaşlık çevresi ile sınırlandırılmış bir gruptur. Tüm etkinliklerimiz gönüllülük esası ile, doğa ve kültür sevgisini yakın çevresine yaymak isteyen, araştırma yapan ve etkinlikler organize eden arkadaşlarımızın öncülüğünde gerçekleştirilmektedir. Etkinliklerimizde, kâr ve kişisel kazanç yoktur. Ticari kişiliğimiz olmayıp, etkinlik masrafları paylaşım esasına göre maliyetlenlendirilir...

Poyraz Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü bireyleri “Doğada Çöp Bırakmaz!”. Etkinliklerinde arkadaşlarına saygı gösterir, sporcu ruhuyla grup disiplini içinde hareket eder. Doğa etkinliklerimizde öğle molalarımız haricinde sigara içilmez...

POYRAZ DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ

Dağcılık, Dağcılık Eğitimleri, Kaya Tırmanışı, Yapay Duvar Tırmanışı, Doğa Yürüyüşü, Kar Yürüyüşü, Zor YürüyüşUzun Mesafe YürüyüşüKolay Yürüyüş, Kısa Mesafe Yürüyüş, Keşif Yürüyüşü, Fotoğraf Gezisi Yürüyüşü, Gece Dolunay Yürüyüşü, 

  • Kamp, Kamp Etkinlikleri, Kampçılık, Dağ Kampçılığı, Yaz ve Kış Kampçılığı, Orman kampı, Deniz kampı, Kamplı Yürüyüş, 

  • Mağaracılık, Dalış Ve Su Sporları, Rafting, Kanoculuk, Yamaç Paraşütü, Parasailing, Kayak, Snowboard Etkinlikleri,

  • İstanbul Sanat Etkinlikleri (Tiyatro, Opera, Müzikal, Müzikli Oyun), Yemek Organizasyonları, Sosyal Sorumluluk Etkinlikleri, Toplantı Eğitim Sunum Seminer, Özel Etkinlikler, 

  • Bisiklet Etkinlikleri, Bisiklet Binme Organizasyonu, 

  • Yurtiçi Dağ Faaliyeti, Yurtdışı Dağ Faaliyeti, Yurtiçi Kültürel Etkinlik, İstanbul içi Şehiriçi Kültürel Etkinlik, Yurtdışı Kültürel Etkinlik,

alanlarında üyeleri için etkinlikler düzenleyerek faaliyette bulunmaktadır. 

pd ------------------------------------------------------------------- pd | pd ------------------------------------------------------------------ pd

Genel Uyarı Metni İçin Tıklayınız

Önemli uyarı;
Poyraz Doğa, arkadaşlık çevresi ile sınırlandırılmış bir gruptur. Tüm etkinliklerimiz gönüllülük esası ile, doğa ve kültür sevgisini yakın çevresine yaymak isteyen, araştırma yapan ve etkinlikler organize eden arkadaşlarımızın öncülüğünde gerçekleştirilmektedir. Etkinliklerimizde kar ve kişisel kazanç yoktur. Ticari kişiliğimiz olmayıp, etkinlik masrafları paylaşım esasına göre maliyetlendirilir...
 
"www.poyrazdoga.org" sitesi haricinde başka bir kanaldan yapılan etkinlik katılım bildirimleri dikkate alınmaz. Katılım bildirdiği halde etkinliğe gelmeyen veya etkinliğin başlamasına 48 saatten daha az bir süre kala, iptal talebinde bulunanlar etkinlik maliyetinin paylaşıma esas olan kısmını etkinlik sorumlusuna ödemek durumundadırlar...

Bu kapsamda; katılımcılarımızın, planlanandan bağımsız olarak, etkinliklerimiz süresince doğa ortamının sürpriz olumsuz şartlar yaratabileceğini, konaklanan tesislerin ve ulaşım araçlarının beklentileri karşılayamayabileceğini, rehber / etkinlik liderinin grubun güvenliği için programda değişiklikler yapabileceğini (iptal seçeneği dahil) mutlaka dikkate almalıdırlar. Bütün katılımcılardan grupla uyumlu hareket etmeleri beklenmektedir...
 
Etkinlik rehberi farklı bir uygulama yapmadığı sürece, doğa yürüyüşlerimizde, tütün mamullerinin ve alkollü içeceklerin tüketimi yasaktır...
 
Etkinliklerimiz, TÜRSAB A-8407 nolu Seyahat Acente İşletme belgesi sahibi UGO Turizm tarafından gerçekleştirilmektedir...
 

Etkinlik Bilgileri

ETKİNLİK TAMAMLANDI

Reklam Alanı

Etkinliğe Katıl
ANS Dizayn internet hizmetleri
Copyright 2013, POYRAZ Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü ©    Versiyon 2.0
Soru Sor
Bizi Google+'da bulun