Arka Planı Göster/Gizle

UÇAKLI ANTAKYA'DAN VAN'A GAP YOLCULUĞU

Etkinlik Türü : YURTİÇİ KÜLTÜREL ETKİNLİK
Etkinlik Tarihi : 26 Haziran 2019 , Çarşamba
Etkinlik Süresi : 7 Gün, 6 Gece
Katılımcı Limiti : 20 Kişi ile sınırlıdır. Kalan : 13
Konum : ANTAKYA / GAZİANTEP / ŞANLIURFA /
Not : ANTAKYA'DAN VAN'A GAP TURU, BİR SÜMER TURİZM ORGANİZASYONUDUR

Etkinlik Tanıtımı :

UÇAKLI ANTAKYA'DAN VAN'A GAP YOLCULUĞU

GAP'TAN VAN'A YOLCULUK

26 Haziran - 02 Temmuz 2019 (Çarşamba-Salı)

6 Gece 7 Gün, 6 Gece Otel Konaklamalı

Kesin Hareketli, Uçakla Gidiş ve Dönüş

 

--- Seçim Tarihinden Sonra Revize Edilen Uçak ve Otel Programıdır!... ---

 

Antakya, Zeugma, Halfeti, ŞanlıUrfa, Harran, Göbeklitepe, Nemrut dağı, Adıyaman, Mardin, Midyat, HasanKeyf, Ahlat, Tatvan, Akdamar Adası, Van, Muradiye, İshak Paşa Sarayı ve Başka Birçok Yer... 

 

 

- Bu etkinlik, program ortağımız, Sümer Turizm tarafından gerçekleştirilmektedir. Söz konusu geziye kesin katılım için misafirierimizin acente yetkilisi (Canan hanım - 0216.573 2177)'ne nakit/kredi kartı ile veya genel koordinatör (Bünyamin ŞAHİN - 0532.733 3671)'e havale / EFT ile gezinin ön ödemesini yapmış olmaları gerekmektedir...

 

- Seyahat sigortası ve iptal/iade şartları konusunda acente ile imzalanan sözleşme şartları geçerlidir.

 

PROGRAM:

1. Gün : 26 Haziran 2019 - Çarşamba

(Antakya, Uzun Çarşı, Mozaik Müzesi, St. Pierre Kilisesi, Habib Neccar Camii ve Kabri, Tarihi Sokaklar Katolik ve Protestan Kilisesi, Harbiye, Şelale, Kırıkhan, Hassa, Gaziantep)

Değerli Misafirlerimiz, Sabiha Gökçen Havalimanında Pegasus kontuarı önünde buluşuyoruz. Saat 09:00 Pegasus Havayolları İstanbul / Hatay uçağı ile Antakya’ya hareket ediyoruz.  (Uçak saatlerinde oluşabilecek rötardan dolayı programda değişiklik yapılabilir.) Hatay’a varışta bizleri bekleyen tur aracımız ve rehberimiz ile buluşarak turumuza başlıyoruz.  

Alınan (ekstra) kahvaltının ardından, dinlerin ve dillerin kardeş gibi koyun koyuna yaşadığı, hoşgörünün ve farklı kimliklere saygının başkenti, Roma döneminde olimpiyatlar şehri diye bütün dünyada nam salmış Hatay il merkezi Antakya’da gezimize başlıyoruz. Antakya’da yapılan panoramik şehir turu sonrasında öğle yemeğimizi, Antakya mutfağının birbirinden değişik ve lezzetli mezelerinin tatlandırdığı bir menüyle alıyoruz. Künefenin bu şehre ait olduğunu da şimdiden hatırlatalım. Dünyanın ikinci büyük Mozaik Müzesi olan Hatay Müzesi’ni geziyoruz. Müze gezimiz sonrasında dünyanın ilk mağara kilisesi St. Pierre Kilisesini ziyaret ediyoruz. Anadolu’da yapılan ilk camii olan ve içersinde Hz İsa’nın havarilerinden Yahya, Yunus, Şem'un-ı Sefa ve Yasin suresinde adı geçen Habib-i Neccar’ın da kabrinin bulunduğu Habib Neccar Camii’ni ziyaret ediyoruz. Camii ziyaretimizin ardından Eski Antakya Evlerini göreceğimiz sokaklarda yürümeye başlıyoruz. Katolik, Ortodoks Kiliselerini ziyaret edip (ziyarete açık olduğu takdirde kiliseleri görebiliriz.) Antakya’nın modern halini bize unutturacak olan Uzun Çarşı’ya giriyoruz. Sonrasında eski dönemlerde Antakyalı zenginlerin yazlık mevkii olarak kullandığı ve çağlayanlarından su kanallarıyla şehre su getirilen Harbiye’yi (Defne) geziyoruz. 

Harbiye’deki gezimizden sonra, düşman işgali sırasındaki şanlı direnişiyle 1927 yılında “Gazi” ünvanı alan Gaziantep’teki otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. GAZİANTEP

2. Gün : 27 Haziran 2019 - Perşembe

(Gaziantep, Zeugma Mozaik Müzesi, Kale, Bakırcılar Çarşısı, Tahmis Kahvehanesi, Kelaynak Kuşları, Halfeti, Tekne Turu, Savaşan Köyü, Şanlıurfa )

Otelde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası, Gaziantep gezimize dünyanın en zengin mozaik müzelerinden birisi olan Zeugma Mozaik Müzesi ile başlayacağız.

Roma İmparatorluğunun en doğudaki, en önemli kenti olan Zeugma’dan son 15 yılda çıkartılan zengin mozaik koleksiyonunda pek çok mitolojik hikâyenin izini süreceğiz. Müzede ayrıca pek çok arkeolojik parça da sergilenmektedir. Müzeden sonra öğle yemeğimizde Antep mutfağının en leziz yemeklerini yiyerek gezimize devam ediyoruz. Eski şehirde yapacağımız yürüyüş turunda, şehrin merkezini oluşturan Kale’yi göreceğiz. Pek çok tarihi han, cami ve çarşıyı görerek Bakırcılar Çarşısına ulaşıyoruz. Verilen serbest zamanda dileyen misafirlerimiz 600 yıldır kahvehane geleneğini sürdüren ve ülkemizdeki en eski kahvehanelerden biri olan Tahmis Kahvesinde melengiç kahvesinin tadına bakabilirler. Gaziantep gezimiz sonrasında, Kelaynak kuşlarıyla ünlü Birecik’e varıyoruz. Koruma altındaki Kelaynak kuşlarını gördükten sonra ‘siyah gül’ denince aklımıza ilk gelen ve yakın zamanda Fırat Nehri üzerinde kurulan Birecik Barajının suları altında kalan Halfeti’ye varıyoruz. Teknemize binerek Baraj Gölü üzerinde yapacağımız gezi sırasında Rum Kale ve su altında kalan köylerden biri olan Savaşan Köyünü de görüyoruz. Köy gezimizin ardından Fırat türküleri eşliğinde Şanlıurfa’ya hareket ediyoruz. Konaklama otelimizde. ŞANLIURFA

Akşam yemeğinin ardından dileyen misafirlerimiz yöresel eğlence Urfa Sıra Gecesine katılabilirler.(Ekstra 90 TL) 

3. Gün : 28 Haziran 2019 - Cuma

(Camii, Balıklı Göl, Ayn El Zeliha Gölü, Hz. İbrahim Makamı, Gümrükhan, Harran Üniversitesi, Konik Harran Evleri, Atatürk Barajı, Adıyaman, Kâhta, Cendere Köprüsü, Nemrut Dağı, Karakuş Tümülüsü, Arsemia Tapınağı)

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından, Şanlıurfa gezimize başlıyoruz.

Peygamberler Şehri Şanlıurfa’da yapacağımız gezide, Halil-ür Rahman ve Rızvaniye Camileri, Balıklı Göl, Ayn-el Zeliha Gölü, Hz. İbrahim Makamı göreceğimiz ve ziyaret edeceğimiz yerler arasında olacak. Gezimizin ardından Bedesten ve Gümrük Han’da serbest zaman veriyoruz. Urfa’ya bağlı ismi “yolların kesiştiği yer” anlamına gelen Harran’a gidiyoruz. İlk İslam üniversitesinin de bulunduğu 5000 yıllık geçmişe sahip Harran içinde; Harran Üniversitesi (Ulu Cami), kervansaray ve konik Harran evleri göreceğimiz yerler arasındadır. Harran gezimizden sonra, yaklaşık on iki bin yıl öncesinde inşa edilmiş insanlık tarihinin bilinen ilk tapınağı olan Göbeklitepe’ye hareket ediyoruz.

Henüz çok az bir kısmı açılmış olan ve neolitik çağın hac merkezi kabul edilen Göbekli Tepe’nin hikâyesini rehberimizden dinlerken büyüleneceksiniz. Göbekli Tepe gezimiz sonrasında dünyadaki en önemli bölgesel kalkınma projelerinden biri olan GAP’ın kalbi durumundaki Atatürk Barajını ziyaret edip Adıyaman’a hareket ediyoruz.

Öğle yemeğimizi alıp bizleri bekleyen minibüslerimize binerek muhteşem Nemrut Dağı macerasına başlıyoruz. 2000 yıl öncesinin çılgın ve idealist kralı Antiochos’un Torosların zirvesine yaptırdığı anıt mezarına ulaşmadan önce pek çok antik eser göreceğiz. Sırasıyla Kommagene kraliyet ailesinin kadınlarının anıtmezarı olan Karakuş Tümülüsü, Roma askeri mimarisinin dünyadaki en iyi köprü örneklerinden olan Cendere Köprüsünü ve Komagene krallarının yazlık başkenti olan Arsemia kalıntılarını görerek minibüslerimizle 2150m. yükseklikteki Nemrut Dağı’na ulaşıyoruz. (Hava ve yol durumu müsait olduğu takdirde.) Nemrut Dağında doğu ve batı terasları, Zeus-Oramastes, Apollon-Mithras, Herakles-Artaganes, tanrıça Kommagene, kral Antiochos ve koruyucu aslan-kartal heykellerini görerek bir yandan da muhteşem günbatımını (otele varış saatimize göre gün doğumuna da çıkılabilir.) izleyerek günümüzü sonlandırıyoruz ve minibüslerimizle otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. ADIYAMAN

4. Gün : 29 Haziran 2019 - Cumartesi

(Adıyaman, Mardin, Deyr-ül Zafaran Manastırı, Kasımiye Medresesi, Abbaralar, Tarihi Sokaklar, Çarşılar, Camiler, Kiliseler, PTT Evi (Şahtana Evi))

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı sonra Mardin yolculuğumuza başlıyoruz.

Bölge halkının ‘’Medeniyetin başkenti, Anadolu’nun taş kenti’’ olarak adlandırdığı Mardin’e varıyoruz. Otantik yapısıyla bizi karşılayan şehirde uzunca bir dönem dünyadaki tüm Süryanilerin merkezi sayılan Deyr-ül Zafaran Manastırı’nı geziyoruz. Burada Kilise, Tıp Okulu, Sin Tapınağı, Vaftizhane, Mezar bölümlerini görerek tekrar Mardin merkeze dönüyoruz. Kasımiye Medresesi ziyaretimiz esnasında göreceğiniz Mezopotamya Ovasının görüntüsü sizleri büyüleyecek. Devamında şehir merkezine ulaşarak rehberimiz eşliğinde Mardin Sokakları, Kırklar Kilisesi, Abbaralar, Eski PTT Binası, Ulu Camii, Şehidiye Camii gibi taş işçiliğinin daha birçok ustalık eserini görebileceğimiz yürüyüşümüzü gerçekleştirirken kendinizi başka bir dünyada bulacaksınız. Gezilerimiz sonrası otelimize ulaşıp odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama. MARDİN

5. Gün : 30 Haziran 2019 - Pazar

(Mardin, Midyat, Midyat Konuk Evi, Telkâriciler Çarşısı, Hasan Keyf, El Rızk Camii, Dicle, Batman, Veysel Karani Türbesi Bitlis, Ahlat Selçuklu Mezarlığı, Van Gölü, Tatvan)

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından Tur Abdin bölgesinin merkezi ve Süryani cemaatinin en önemli yerleşmelerinden olan Midyat’a ulaşıyoruz.

Birçok diziye mekân olan Midyat Konuk Evini geziyoruz. Sonrasında Süryani ustalarının yüzyılların birikimiyle ince ince işlediği Telkâri Sanatının en iyi örneklerinden alabilirsiniz. Sıla Dizisi ile tanıdığınız Midyat evlerinin en güzel örneklerinin bulunduğu Midyat sokaklarında dolaşıyoruz. Alışveriş yapabilmeniz için çarşıda verilen serbest zaman sonrasında Hasankeyf’e hareket ediyoruz. Ilısu Barajı’nın suları altında kalacak olan bu kente gelirken Uzun Hasan’ın oğlu Kör Zeynel Türbesi ve bir dönemler Anadolu’daki en büyük köprü olan, fakat şu anda kalıntılarını görebildiğimiz Taş Köprüyü görüyoruz. Sonrasında Yeni Saray, Mağaralar, Darphane, Zekât Kuyusu, Tılsımlı Kapı, Gözcü Kulesi, Büyük Saray, Ulu Cami, zindanlar hakkında rehberimizin anlatımlarını dinleyip, El Rızk Camii gezilerimizi yapıyor ve vereceğimiz serbest zamanın ardından yönümüzü Batman’a çeviriyoruz. Batman-Siirt üzerinden yolculuğumuza başlayıp Veysel Karani Türbesine ulaşıyor ve ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Sonraki durağımız Bitlis ve Ahlat olacak. Ahlat’ta Anadolu’daki en eski ve en büyük Türk Mezarlığı konumunda bulunan Selçuklu Mezarlığını ziyaret ediyoruz. Gezilerimiz sonrası Tatvan’da bulunan otelimize transfer. Akşam yemeği ve konaklama. TATVAN

6. Gün : 01 Temmuz 2019 - Pazartesi

(Tatvan, Gevaş, Akdamar Adası ve Kilisesi, Van Gölü Tekne Turu, Van Kedisi, Kilim Kooperatifi, Van)

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrasında Akdamar Adası’nı gezmek üzere yola çıkıyoruz.

Van Gölü kıyısı boyunca yapacağımız oldukça keyifli bir yolculuğun ardından Van’ın Gevaş ilçesinde bizleri bekleyen teknemize binerek yaklaşık yarım saat sürecek tekne yolculuğu ile Akdamar Adası’na ulaşıyoruz. Kral Gagik adına yaptırılmış olan ve bir dönem Ermeni vatandaşlarımızın en üst düzey ruhani liderlik makamı olan Akdamar Adası Kilisesi üzerindeki kabartmaların hikâyesini rehberimizden dinledikten sonra badem ağaçları arasında çay kahve içebileceğimiz kısa bir mola veriyoruz. Çay kahve molası sonrası teknemize binerek Gevaş’a ulaşıyoruz. Göl kıyısında yapacağımız yolculukla Van’a ulaşıp, Van Kalesi gezimizi gerçekleştireceğiz. Muhteşem bir manzaraya ev sahipliği yapan Van Kalesi içerisinde Urartulara ait birçok yapının yanı sıra çözümlemeleri yapılmış anıtsal Urartu yazıtlarını da görme imkânı bulacağız. Rehberimizin anlatımları sonrası Van Kalesinde birçok hatıra fotoğrafı çekme ve bu görkemli manzaranın keyfini çıkarma fırsatımız olacak. Van denildiğinde akla ilk gelen şey olan eşsiz güzellikteki Van kedilerini yakından göreceğimiz Kedi Evine gidiyoruz. Van kedileri koruma altında olduğundan Van dışına çıkartılması yasaklanmış durumda. Bu sebepten özel alanlarda yaşatılıyorlar. Bu özel alanlardan birisi olan Kedi Evi gezimiz sonrası Van’ın meşhur Urartu gümüş sanatı olan Savat ve Arubani sanatları hakkında bilgi almak üzere Gümüş Atölyesine uğruyoruz. Burada alacağımız sunumun ardından alışveriş imkânı da bulabileceğiz. Gümüş Atölyesi gezimiz sonrası Van’ın bir diğer el sanatı olan halı kilim atölyesine gidiyoruz. İran-Ermeni-Türkmen halı ve kilimleri üzerine detaylı bir bilgilendirme alarak, yok olmaya yüz tutan bu sanatın inceliklerini hep beraber öğreneceğiz. Halı-kilim atölyesi gezimizin ardından otelimize transfer oluyoruz. Akşam yemeği ve konaklama. VAN

7. Gün : 02 Temmuz 2019 - Salı

(Van, Muradiye Şelalesi, Tendürek Dağı, Doğubayazıt, İshak Paşa Sarayı, Iğdır, İstanbul)

Sabah otelimizde aldığımız kahvaltının ardından hareketle Bend-i Mahi çayı üzerinde bulunan Muradiye Şelalesine hareket ediyoruz.

Oldukça geniş bir alanda coşkulu bir biçimde köpürerek dökülen şelalenin keyfini yaşayabilmek için vereceğimiz serbest zamanda bol bol fotoğraf çekip şelale karşısındaki kafeteryalarda kahvelerimizi yudumlayabileceğiz. Serbest zamanımız sonrasında volkanik etkilerin görülebildiği Tendürek Dağları içerisinde yapacağımız yolculuk size dünyanın zirvesinde hissi yaşatacak. Tendürek Dağları’nı aştıktan sonra Türkiye’nin en yüksek dağı olan Ağrı Dağı eteğine kurulmuş Doğubayazıt’a ulaşıyoruz. Doğubayazıt’ta Türkiye’nin tanıtım fotoğraflarında sıklıkla yer alan ve Ağrı Dağı manzarasına bakan İshak Paşa Sarayını geziyoruz. Bu sanat harikası yapı taç kapısından, harem-selamlık bölümlerine kadar en ince detaylarıyla düşünülmüş ve nakış nakış kayalara işlenmiş bir şaheserdir. İshak Paşa Sarayı’nın büyüleyici atmosferinde gezimizi tamamladıktan sonra Iğdır’a doğru yola çıkıyoruz. Yolumuz üzerinde Ağrı Dağı’nı fotoğraflayabileceğimiz uygun bir noktada mola vermeyi de ihmal etmiyoruz. Fotoğraf molamız sonrası Iğdır merkeze ulaşıyoruz. Öğle yemeğimiz sonrası Iğdır Havaalanına gidiyoruz. Havaalanında check-in işlemlerimizi yaparak 15.00'te kalkacak olan Anadolu Jet’e ait Iğdır - İstanbul uçağıyla İstanbul’a dönüyoruz. Bir sonraki organizasyonda buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz.

 

Genel Koordinatör : Bünyamin ŞAHİN (0532-733 3671)

 

pd ------------------------------------------------------------------- pd | pd ------------------------------------------------------------------ pd 

Maliyet : 

- Program TÜRSAB seyahat acentesi ile Sümer Turizm (A-1188) tarafından gerçekleştirilecektir.

- Gezi ücreti 2459TL'dir.

- Tek kişilik oda farkı 390TL'dir.

- Bu geziye kesin kayıt için misafirlerimizin 500TL ön ödeme yapması gereklidir. Ön ödeme / gezi ücretini ödemeyi müteakip sözleşme düzenlenecektir.

- Söz konusu gezinin seyahat sözleşmesi, ön ödemesi veya ücretinin nakit/havale/EFT/kredi kartı ile ödenmesi konusu acente yetkilisi (Canan hanım - 0216.573 2177) ile veya genel koordinatör (Bünyamin ŞAHİN - 532.733 3671) ile koordine kurularak yapılabilecektir. 

- Seyehat sigortası ve iptal/iade şartları konusunda acente ile imzalanan sözleşme şartları geçerlidir.

 

 

Not : Turun tamamını gerçekleştirmek kaydıyla gidişte ve dönüşte havayolu ve parkur değişikliği yapılabilir. Misafirlerimiz bunu peşinen kabul etmiş sayılır.

Önemli : Turumuz 6 gece, 7 gündür. Otel konaklaması 6 gecedir. Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur.

 

ÜCRETE DÂHİL OLAN HİZMETLER

• Gidiş-Dönüş Uçak Bileti

• Otellerde 6 Gece Yarım Pansiyon Konaklama

• Otelde Açık Büfe 6 Sabah kahvaltısı

• Otelde Açık Büfe veya Set Menü 5 Akşam yemeği

• Lüks Otobüsler İle Ulaşım

• Çevre Gezileri

• Profesyonel Kokartlı Rehberlik hizmetleri

• Sümertur Otobüs İçi İkramları

• Sümertur Güvencesi

• 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası


ÜCRETE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER

• Tüm Öğle Yemekleri

• Urfa'da 1 Akşam Yemeği (Sıra Gecesi)

• Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler

• Tüm Özel Harcamalar

• Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

• Müze Kart (Rezervasyon esnasında 50 TL karşılığında kayda eklenebilir. Turizm ve Kültür Bakanlığına bağlı müzelere girişlerde gereklidir.)

 

 

-pd- 

 

YEDEK KATILIM NOTU

Etkinlik dolu ise, üyelerimiz kendilerini etkinliğe yedek olarak yazdırabilirler. Asıl listeden veya misafirlerden birisinin etkinlikten çıkması halinde yedek listedeki üyemiz asıl listeye alınacak ve e-posta adresine bir bilgilendirme mesajı gönderilecektir...

POYRAZ DOĞA NOTU

Poyraz Doğa, arkadaşlık çevresi ile sınırlandırılmış bir gruptur. Tüm etkinliklerimiz gönüllülük esası ile, doğa ve kültür sevgisini yakın çevresine yaymak isteyen, araştırma yapan ve etkinlikler organize eden arkadaşlarımızın öncülüğünde gerçekleştirilmektedir. Etkinliklerimizde, kâr ve kişisel kazanç yoktur. Ticari kişiliğimiz olmayıp, etkinlik masrafları paylaşım esasına göre maliyetlenlendirilir...

Poyraz Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü bireyleri “Doğada Çöp Bırakmaz!”. Etkinliklerinde arkadaşlarına saygı gösterir, sporcu ruhuyla grup disiplini içinde hareket eder. Doğa etkinliklerimizde öğle molalarımız haricinde sigara içilmez...

POYRAZ DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ

Dağcılık, Dağcılık Eğitimleri, Kaya Tırmanışı, Yapay Duvar Tırmanışı, Doğa Yürüyüşü, Kar Yürüyüşü, Zor YürüyüşUzun Mesafe YürüyüşüKolay Yürüyüş, Kısa Mesafe Yürüyüş, Keşif Yürüyüşü, Fotoğraf Gezisi Yürüyüşü, Gece Dolunay Yürüyüşü, 

  • Kamp, Kamp Etkinlikleri, Kampçılık, Dağ Kampçılığı, Yaz ve Kış Kampçılığı, Orman kampı, Deniz kampı, Kamplı Yürüyüş, 

  • Mağaracılık, Dalış Ve Su Sporları, Rafting, Kanoculuk, Yamaç Paraşütü, Parasailing, Kayak, Snowboard Etkinlikleri,

  • İstanbul Sanat Etkinlikleri (Tiyatro, Opera, Müzikal, Müzikli Oyun), Yemek Organizasyonları, Sosyal Sorumluluk Etkinlikleri, Toplantı Eğitim Sunum Seminer, Özel Etkinlikler, 

  • Bisiklet Etkinlikleri, Bisiklet Binme Organizasyonu, 

  • Yurtiçi Dağ Faaliyeti, Yurtdışı Dağ Faaliyeti, Yurtiçi Kültürel Etkinlik, İstanbul içi Şehiriçi Kültürel Etkinlik, Yurtdışı Kültürel Etkinlik,

alanlarında üyeleri için etkinlikler düzenleyerek faaliyette bulunmaktadır. 

pd ------------------------------------------------------------------- pd | pd ------------------------------------------------------------------ pd

Genel Uyarı Metni İçin Tıklayınız

Önemli uyarı;
Poyraz Doğa, arkadaşlık çevresi ile sınırlandırılmış bir gruptur. Tüm etkinliklerimiz gönüllülük esası ile, doğa ve kültür sevgisini yakın çevresine yaymak isteyen, araştırma yapan ve etkinlikler organize eden arkadaşlarımızın öncülüğünde gerçekleştirilmektedir. Etkinliklerimizde kar ve kişisel kazanç yoktur. Ticari kişiliğimiz olmayıp, etkinlik masrafları paylaşım esasına göre maliyetlendirilir...
 
"www.poyrazdoga.org" sitesi haricinde başka bir kanaldan yapılan etkinlik katılım bildirimleri dikkate alınmaz. Katılım bildirdiği halde etkinliğe gelmeyen veya etkinliğin başlamasına 48 saatten daha az bir süre kala, iptal talebinde bulunanlar etkinlik maliyetinin paylaşıma esas olan kısmını etkinlik sorumlusuna ödemek durumundadırlar...

Bu kapsamda; katılımcılarımızın, planlanandan bağımsız olarak, etkinliklerimiz süresince doğa ortamının sürpriz olumsuz şartlar yaratabileceğini, konaklanan tesislerin ve ulaşım araçlarının beklentileri karşılayamayabileceğini, rehber / etkinlik liderinin grubun güvenliği için programda değişiklikler yapabileceğini (iptal seçeneği dahil) mutlaka dikkate almalıdırlar. Bütün katılımcılardan grupla uyumlu hareket etmeleri beklenmektedir...
 
Etkinlik rehberi farklı bir uygulama yapmadığı sürece, doğa yürüyüşlerimizde, tütün mamullerinin ve alkollü içeceklerin tüketimi yasaktır...
 
Etkinliklerimiz, TÜRSAB A-8407 nolu Seyahat Acente İşletme belgesi sahibi UGO Turizm tarafından gerçekleştirilmektedir...
 

Etkinlik Bilgileri

ONAYLAMALI ETKİNLİK
ETKİNLİK TAMAMLANDI

Reklam Alanı

Etkinliğe Katıl
ANS Dizayn internet hizmetleri
Copyright 2013, POYRAZ Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü ©    Versiyon 2.0
Soru Sor
Bizi Google+'da bulun