Arka Planı Göster/Gizle
BİRİMİZİN ANNESİ HEPİMİZİN ANNESİ-2014 | Raporu

BİRİMİZİN ANNESİ HEPİMİZİN ANNESİ

Yaşam sevincini ve doğa doğa sevgisini daima canlı tutmak ve yaşatmak ve bu olguyu var olabilme nedeni olarak kitlelere benimsetmek vazifesini kendine şiar edinen "Poyraz Doğa" külübü, Anneler gününde yapmış olduğu bu etkinlikte, bir etkinlikten daha fazlası olan maneviyatı da ön plana çıkarmıştır.

Poyraz Doğa'nın çok iyi bir enerjisi var. Bunu Poyraz Doğa ile yaptığnız etkiliklerde hissedersiniz. Ben Poyraz Doğa ile Todoks külübünün düzenlemiş olduğu Likya Yolu etkinliğinde tanıştım. İnanılmaz güzel bir enerjileri vardı. Likya Yolu faaliyetinde enerjisi en iyi olan külüp Poyraz Doğa'ydı diyebiliriz.

Benim ailemin yoluda Şeniz arkadaşımızın yapmış olduğu "Anneler Günü" etkinliğinde birleşti. Yapılan bu etkinliğe benim annemle katılma gerekiyordu. Fakat Zonguldak'taki işlerimin yoğunluğu nedeniyle etkinliğe katılamadım. Benim yerime babamı yönlenlendirdim. Her şeyde bir hayır vardır derler ya, ben de anne babamı Şeniz arkadaşımıza emanet ettim. Şeniz arkadaşımız ailemle öyle bir ilgilenmiş ki, ben olsam o kadar ilgilenemezdim.

Benim ailem 2005 yılında kardeşimi Şırnak'ta vatani görevini yaparken şehit vermişti. O günden sonra ailem ve bizler zor günler geçirdik. Ailem Poyraz Doğa etkinliğinde biraz da olsa acılarından arınmış oldular. Hatta Şeniz arkadaşımızın arabada yapmış olduğu konuşmada duygusal anlar yaşanmış. İnsan yaşamının belkide en anlamlı ve vazgeçilmez öğesi annelerimizi ve buna bağlı olarak bu vatanın şehitlerini, o unutulmaz kahramanları bu anlam çerçevesinde, bu anı değerlendirerek bu etkinlik ve gezi dolayısıyla, "ayağının altı öpülesi analarımızı" onurlandırmış, gönüllere su serpmiş ve hiç bir zaman unutulmayacağını ortaya koymanın gerekliliğini ve önemini realize ederek yaşama geçirmiştir.

Sevgili poyraz doğa külübü. Bu kutsal özne ve bu vatanın aziz şehitleri için, göstermiş olduğunuz bu hassasiyet ve emekleriniz için derin şükranlarımı sunar, varlığınızın ve etkinliklerinizin sürekli olması temennisi ile başarılar dilerim...          

Reklam Alanı

ANS Dizayn internet hizmetleri
Copyright 2013, POYRAZ Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü ©    Versiyon 2.0
Soru Sor
Bizi Google+'da bulun