Arka Planı Göster/Gizle
KARS SARIKAMIŞ KAYAK VE SNOWBOARD, | Raporu

SARIKAMIŞ KAYAK

İlk defa Ilgaz dağında başlayan kayak serüvenimiz Kartalkaya ve bu senede Sarıkamış ile devam ediyor. Yaptığımız bütün kayak organizasyonlarımızda hep yanımızda olan, gelemediği zaman arka planda desteğini eksik etmeyen sevgili kayak hocam, arkadaşım, hemşerim Nuran Işık'a Poyraz Doğa adına teşekkür ederim.

Sarıkamış kayak organizasyonunuz bugün bitti. Herşey çok güzeldi. Nuran, Ayhan, Oğuz, kayak eğitmenligi yaptılar. Teşekkür ederim. Bilmeyenler öğrendi. Bu arada Altuğ, Ayşe Bozkurt, Sıdıka, Şehnaz, Esengül Bulçak, Lalgün, Mukaddes Uçar Şenkal, Özgül, Ebru Özcan arkadaşlarımızdan bir kısmı az, bir kısmı da tam olarak öğrendiler. Öğrenme aşamasını küçük kazalarla atlattık.

Şansımıza hava ve kar çok güzeldi. Adrenalin dolu anlar yaşadık. Akşamlarımız eğlenceli, sohbet ve canlı müzik ile geçti. Otelde bütün personel hizmet için her zaman hazırdı, bizi güzel ağırladılar. Çamkar Otel personelinin güler yüzlülüğüne ve hizmetine teşekkür ederim. Güzel bir dört günün sonuna geldik. Umarım herkes mutluludur. Bir dahaki kayak organizasyonunda ve yürüyüşlerde görüşmek üzere poyrazdoga ile kalın.

Sevgiler saygilar.

 

Reklam Alanı

ANS Dizayn internet hizmetleri
Copyright 2013, POYRAZ Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü ©    Versiyon 2.0
Soru Sor
Bizi Google+'da bulun